× اخبار حاوی برچسب :

امنیت

تعداد :11
اقتدار و امنیت ایران مدیون جانفشانی مرزبانان

تهران - ایرنا - امنیت امروز مرزهای ایران در کنار بی ثباتی های منطقه و درگیری و ناامنی های اطراف کشورمان ، مرهون با هم بودن و در کنار هم بودن مرزبانان ، نیروهای امنیتی، مرزنشینان و مردم است که در صفی متحد از کیان ایران اسلامی دفاع و صیانت می کنند.

دشمنان، وحدت نظام را هدف قرار داده‌اند

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: باید با اخوت و برادری هرچه بیشتر بین نیروهای سپاه و ناجا موجب همدلی و هم افزایی هرچه بیشتر شویم زیرا دشمنان با شناخت کامل وحدت نظام را هدف قرار داده‌اند.

آیت الله جنتی: عملکرد ناجا قابل ستایش است

تهران - ایرنا - دبیر شورای نگهبان در دیدار رییس جدید سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: عملکرد فرماندهی و آحاد نیروهای خدوم ناجا در برقراری نظم و امنیت اجتماعی قابل تقدیر است.

وزیرکشور: امنیت خوبی در مرزهای خراسان شمالی حاکم است

بجنورد- ایرنا- وزیر کشور با اشاره به بازدید امروز پنجشنبه از مرزهای خراسان شمالی گفت: خوشبختانه امنیت خوبی در مرزهای این استان حاکم است.

امنیت موجود کشور زمینه سرمایه گذاری را فراهم کرده است

کرمان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ممکن است در حوزه اقتصاد فراز و نشیب های داشته باشیم، اما کشور ما به لحاظ اقتصادی و اجتماعی کشور امنی برای سرمایه گذاران است.

امنیت و آسایش جامعه وظیفه نیروی انتظامی است

سمنان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی گفت : این نیرو در خدمت نظام اسلامی و مردم است و برای امنیت، آرامش و آسایش جامعه به وظایف خود عمل می کند.

مردم عامل ایجاد امنیت در کشور هستند

کرمانشاه- ایرنا- وزیر اطلاعات گفت: امنیت کشور را خود مردم به وجود آوردند و اگر مردم احساس مسئولیت نکنند و با نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی همکاری نداشته باشند این امنیت برقرار نمی شود.

سرلشکر صفوی:امنیت عراق و سوریه مرهون خون شهدای مدافع حرم است

تهران - ایرنا - دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در ششمین آیین اهدای جایزه ملی شهید دکتر رهنمون گفت: امنیت عراق و سوریه مرهون خون شهدای مدافع حرم است.

افراد نفوذی در مراکز اقتصادی سنگ اندازی می کنند

ساری - ایرنا - دادستان کل کشور گفت : بررسی ها و اطلاعاتی که قوه قضائیه دراختیار دارد نشان می دهد که عوامل نفوذی در مراکز اقتصادی سنگ اندازی کرده و در گسترش مشکلات اقتصادی تاثیر گذار هستند ولی این که همه این عوامل را منتسب به خارج از کشور بدانیم ، صحی...

اجرای طرح های انتظام بخشی در شهر تهران از لحظه وقوع زلزله

تهران - ایرنا - سردار حسین رحیمی رییس پلیس پایتخت بامداد پنجشنبه با اشاره به انتظام بخشی نیروی انتظامی پس از وقوع زمین لرزه گفت: از لحظه وقوع زلزله تمامی نیروهای پلیس تهران جهت خدمت رسانی به شهروندان به حال آماده باش درآمدند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved