× اخبار حاوی برچسب :

انتظامي

تعداد :6
عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پنج نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور با تلاش شبانه روزی پلیس دستگیر شدند.

بیش از 2 تن انواع مواد مخدر در نیکشهر کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری اعضای باند حرفه ای قاچاق و کشف 2 تن و 122 کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات شب گذشته پلیس شهرستان نیکشهر خبر داد.

ایران و افغانستان بر ارتقای کیفیت مدیریت مرزی توافق کردند

کابل- ایرنا - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، شامگاه چهارشنبه در نشست خبری مشترک با همتای افغان خود در کابل از توافق دو کشور برای ارتقای کیفیت مدیریت مرزی مشترک و ارایه الگوی پیش رو در تعامل دو سویه خبر داد.

خستگی و خواب آلودگی عامل 45 درصد تصادفات نوروزی

تهران- ایرنا-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده با 45 درصد و سبقت و سرعت غیرمجاز با 42 درصد از مهم ترین علل شکل گیری تصادفات در چند روز نخست نوروز امسال بود.

حمایت پلیس از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال صحیح و قانونی/افزایش 10 درصدی کشف پرونده های کلان اقتصادی

تهران - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اولویت های شش گانه پلیس در مبارزه با جرایم اقتصادی گفت: نیروی انتظامی حمایت از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال صحیح و قانونی را وظیفه خود می داند.

هروئین گِلی به مقصد نرسید

همدان - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: عوامل این نیرو در یک عملیات، موفق به انهدام باند تهیه و توزیع هروئین گِلی (خیس) در ملایر شدند.

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved