× اخبار حاوی برچسب :

انتظامی

تعداد :42
1.5 تن انواع مواد مخدر در زاهدان کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف یک تن و 551 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان زاهدان خبر داد.

سردار اشتری:مرزنشینان سیستان از منافع ترانزیت کالا بهره مند شوند

زاهدان- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سیستان منطقه ای ولایت مدار، سختکوش و مدافع کشور است گفت: باید سهمی از منافع ترانزیت کالا در بازارچه های مرزی به مرزنشینان این منطقه تعلق گیرد.

مامورانتظامی دردرگیری با قاچاقچیان درشهرضا به شهادت رسید

اصفهان- ایرنا- یک منبع آگاه در فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شهادت یک مامور انتظامی در جریان درگیری پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرضا خبر داد.

سرشبکه قاچاق موادمخدر درسیستان و بلوچستان دستگیرشد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از سرشبکه های بزرگ قاچاق موادمخدر و کشف یک تن و 118 کیلوگرم مواد افیونی در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های سراوان و ایرانشهر خبر داد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی:'باران شیخی'زنده و سالم است

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: تحقیقات کارشناسان پلیس نشان می دهد «باران شیخی» دانش آموز گم شده در شهر مهاجران، زنده و سالم است.

باند قاچاق موادمخدر صنعتی در خراسان جنوبی متلاشی شد

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: باند قاچاق مواد مخدر صنعتی با کشف 25 کیلوگرم شیشه در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در شهرستان قاینات، متلاشی شد.

توضیحات پلیس فتا درباره انتشار تصاویر اینستاگرامی قاتل طلبه همدان

همدان - ایرنا - رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان درباره انتشار تصاویری در صفحه شخصی اینستاگرام قاتل طلبه کشته شده در همدان گفت: این تصاویر پس از ارتکاب به قتل بارگذاری شده و پیش از آن هیچگونه پُست مهم مجرمانه ای در ای...

عامل شهادت یک مامور مرزبانی سیستان و بلوچستان دستگیر شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد که سال 96 در یک عملیات مسلحانه باعث شهادت شهید سرگرد 'رسول طالبی' از ماموران پلیس مرزبانی شدند.

1.9 تن انواع مواد مخدر در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و 927 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 2 عملیات موفق آمیز پلیس در این استان کشف شد.

21 نفر ازعاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی پلیس 21 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved