× اخبار حاوی برچسب :

انتظامی

تعداد :42
مسیرهای گردشگری خراسان جنوبی باز است

بیرجند- ایرنا - جانشین پلیس راه خراسان جنوبی گفت: تمامی محورهای استان از جمله مسیرهای گردشگری و راه هایی که به دلیل طغیان آب مسدود شده بود، باز بوده و ترافیک عادی و روان است.

تلفات تصادفات جاده ای سمنان در نوروز 65 درصد کاهش یافت

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: تعداد جان باختگان تصادف های جاده ای استان در طرح نوروزی امسال 65 درصد کاهش یافت.

سردار رحیمی: با رانندگان متخلف تعارف نداریم

تهران- ایرنا- رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در ایام نوروز با رانندگانی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند و باعث بروز تخلفات حادثه ساز می شوند برخورد می کنیم و با آنان هیچ تعارفی نداریم.

بیش از 1.3 تن انواع مواد مخدر در ایرانشهر کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 376 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 2 قاچاقچی در ایرانشهر خبر داد.

رئیس یک شعبه بانک در شیراز به اتهام اختلاس دستگیر شد

شیراز- ایرنا- فرمانده انتظامی استان فارس اعلام کرد: رئیس یکی از بانک ها در شیراز که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ 38 میلیارد و 300 میلیون ریال اختلاس کرده بود به اتهام اختلاس دستگیر شد.

عاملان توزیع الکل سمی در شیراز دستگیر شدند

شیراز-ایرنا- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این استان، اعضای باند چهار نفره فروش مشروبات الکلی سمی در شیراز را دستگیر کردند.

لامبورگینی قاچاق در شیراز توقیف شد

شیراز-ایرنا- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: یک دستگاه خودرو لامبورگینی قاچاق به ارزش 240 میلیارد ریال در شیراز کشف و توقیف شد.

باند قاچاق انسان در هرمزگان متلاشی شد

بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت که اعضای باند 14 نفره جعل اسناد و مدارک هویتی و قاچاق انسان از سوی پلیس امنیت عمومی این استان دستگیر شدند.

درگیری کازرون یک کشته داشت

شیراز - ایرنا - فرمانده انتظامی کازرون گفت که یک نفر در اثر درگیری روز پنجشنبه تعدادی از افراد روستایی در این استان با پلیس کشته شد.

سومین متهم حادثه ایرانشهر دستگیر شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سومین متهم حادثه تجاوز در شهرستان ایرانشهر دقایقی پیش دستگیر شد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved