× اخبار حاوی برچسب :

انتظامی

تعداد :42
مدیریت مرزهای مشترک اولویت تهران - کابل است

کابل - ایرنا - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتقای سطح تعامل و بهبود روش های مدیریتی مشترک برای نظارت و مدیریت مرزهای مشترک میان ایران و افغانستان از اولویت های دو طرف است.

2 مرزبان در مرز زابل به شهادت رسیدند

زاهدان - ایرنا - 2 مرزبان جمهوری اسلامی ایران در مرز شمال سیستان و بلوچستان با افغانستان در درگیری با گروهک تروریستی و قاچاقچیان به شهادت رسیدند.

هشت تریلر کالای قاچاق در اندیمشک کشف شد

دزفول - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: محموله بزرگ کالای قاچاق در قالب هشت تریلر به ارزش 48میلیارد ریال در اندیمشک کشف و ضبط شد.

بیش از پنج تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف پنج تن و هفت کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری هفت قاچاقچی در سه عملیات پلیسی در این استان خبر داد.

اعضای گروهک تروریستی در خراسان جنوبی دستگیر شدند

بیرجند - ایرنا - سه نفر از اعضای گروهک تروریستی که قصد عملیات خرابکارانه را داشتند، در استان خراسان جنوبی دستگیر شدند.

یک مرزبان با تله انفجاری اشرار به شهادت رسید

زاهدان - ایرنا - براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی مرزبانی سیستان و بلوچستان بر اثر تله انفجاری در مرز پیشین در جنوب این استان یک مرزبان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

2363 کیلوگرم موادمخدر در جنوب شرق کشور کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 2 تن و 363 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 2 عملیات ضربتی پلیس علیه سوداگران مرگ در این استان کشف شد.

رسم تیراندازی در عروسی 39 مصدوم داشت

شیراز- ایرنا- معاون سیاسی فرمانداری ویژه شهرستان جهرم فارس گفت: رسم نادرست تیراندازی جشن عروسی در روستای محمدآباد این شهرستان منجر به مصدومیت 39 نفر شد.

3705 کیلوگرم تریاک در سیستان وبلوچستان کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی استان در درگیری با قاچاقچیان مسلح موفق به کشف سه تن و 705 کیلوگرم تریاک و توقیف سه دستگاه خودرو تویوتا شدند.

محموله مواد منفجره در سیستان وبلوچستان کشف شد

زاهدان - ایرنا - جانشین مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی عاملان معاند نظام جمهوری اسلامی در انتقال محموله مواد منفجره از مرزهای جنوبی این استان خبر داد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved