× اخبار حاوی برچسب :

انتظامی

تعداد :42
افزون بر یک میلیون خودرو از جاده های قزوین تردد کردند

قزوین-ایرنا- رییس پلیس راه استان قزوین گفت: یک میلیون و 113 هزارخودرو در 24ساعته گذشته از محورهای مواصلاتی استان قزوین عبور کردند که بالاترین میزان تردد ثبت شده در 10روز گذشته است.

تدابیر ویژه ناجا برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی

تهران - ایرنا - فرمانده ناجا اعلام کرد: نیروی انتظامی به عنوان حافظ امنیت کشور و یکی از دستگاه های مسئول در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با توجه به نام گذاری سال 1397 به نام « حمایت از کالای ایرانی» امسال نیز تدابیر ویژه ای برای تحقق این شعار در ...

80 ایستگاه نوروزی پلیس در مازندران به مسافران خدمات ارائه می کند

نوشهر- ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت که در تعطیلات نوروزی 80 ایستگاه نوروزی پلیس بویژه در مناطق گردشگر پذیر از جمله تفرجگاهها، خدمات مختلف امنیتی و انتظامی به مردم و مسافران نوروزی ارائه می دهند.

مبارزه با موادمخدر با همکاری همه بخش ها معنادار می شود

زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه مواد مخدر یک مساله تک علتی نیست گفت: مبارزه با این پدیده شوم با همکاری همه بخش ها به صورت خرد خرد معنادار و امکان پذیر می شود.

باید امید را در جامعه تقویت کرد

اصفهان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن به دنبال این است که یاس و نا امیدی را در کشور ایجاد کند لذا باید امید را در جامعه ایجاد و در دل مردم تقویت کنیم .

معاون نیروی انتظامی: نزاع، درگیری و خشم سرآمد آسیب های اجتماعی است

شیراز - ایرنا- معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفت: براساس پیمایش ها و نظرسنجی هایی که در سال 95 انجام دادیم، در کشور ما، نزاع، درگیری و خشم سرآمد همه آسیب های اجتماعی است و این خطرناک است.

شهادت یک مامور نیروی انتظامی در شهرستان دهلران

ایلام - ایرنا - یکی از کارکنان انتظامی شهرستان دهلران از توابع استان ایلام در حین میانجی گری و پیشگیری از تشدید اختلاف طایفه ای به شهادت رسید.

سارقان طلافروشی های 10 شهر کشور در جم بوشهر دستگیر شدند

بوشهر-ایرنا-فرمانده انتظامی جم استان بوشهر گفت: 2 سارق که اقدام به دزدی از طلا فروشی در این شهرستان و 9 شهر دیگر کشور کرده بودند، دستگیر شدند.

کشف یک تن و259کیلوگرم موادمخدر درجنوب شرق کشور

زاهدان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 259 کیلو گرم موادمخدر، یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه سلاح کلت کمری و دستگیری 4 قاچاقچی حرفه ای در درگیری ماموران انتظامی استان با سوداگران مرگ خبر داد.

سردار اشتری: تامین امنیت و حفاظت از مرزها مهمترین مسئولیت ناجا است

سنندج - ایرنا - فرمانده ناجا با اشاره به اینکه ورود کالای قاچاق از طریق مرزهای غیر رسمی، ضربات سنگینی به اشتغال و شکوفایی اقتصادی کشور وارد می کند، بر لزوم مدیریت مرز، نظارت دقیق بر ورود کالا به صورت قانونی برای امنیت بهتر مرزها و مقابله با قاچاق تاک...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved