× اخبار حاوی برچسب :

ایران

تعداد :43
دستاوردهای رزمایش ایران و عمان پس از اجلاس کمیسیون مشترک نظامی

تهران - ایرنا- پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان که از یکشنبه گذشته (23 فروردین) آغاز شد، با برگزاری رزمایش مشترک نیروهای مسلح دو کشور با محوریت امداد و نجات به صورت موفق به پایان رسید.

ایران و عمان رزمایش مشترک دریایی برگزار کردند

تهران- ایرنا- رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی روز چهارشنبه با مشارکت یگان هایی از نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران و عمان در سواحل مسقط برگزار شد.

اتحادیه اروپا تحریم های حقوق بشری علیه ایران را تمدید کرد

تهران - ایرنا - اتحادیه اروپا روز دوشنبه تحریم برخی اشخاص و شرکتها در ارتباط با نقض ادعایی حقوق بشر در ایران را به مدت یک سال دیگر تا 13 آوریل 2020 تمدید کرد.

بازگشت فلامینگوها به تالاب صالحیه استان البرز

تالاب صالحیه در سال‌های گذشته و در زمانی که رنگ حیات را به خود می‌دید به زیستگاه حدود ۴۵ گونه جانوری عمدتا پرنده تبدیل شده بود.

لزوم استفاده از ظرفیت‌های پایانه مرزی باجگیران در حوزه اقتصاد

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از گروهان مرزی، گمرک و پایانه مرزی باجگیران در حوزه هنگ مرزی درگز بازدید و با مسئولان این شهر دیدار کرد.

بررسی همکاری های دفاعی ایران و لبنان

بیروت - ایرنا - محمد جلال فیروزنیا سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان روز دوشنبه با الیاس بوصعب وزیر دفاع جدید این کشور در محل این وزارتخانه دیدار و گفت و گو کرد.

ازدواج سفید؛ یک سبک زندگی یا یک معضل اجتماعی

تهران- ایرنا- ازدواج سفید امروزه به دلایلی به تدریج در حال تبدیل شدن به سبک خاصی از زندگی در میان برخی از جوانان کشور است که این مساله به دلیل عدم انطباق با ارزش های دینی و عرف و فرهنگ موجود، می تواند پیامدها و آسیب های روانشناختی بسیاری به همراه دا...

پرهیز از ارائه آمارهای غیرواقعی در مورد طلاق/ آمار محکومان مهریه

عباس جعفری دولت‌آبادی در رابطه با اعلام آمار ازدواج و طلاق گفت: آمار متعددی از وضعیت طلاق در کشور منتشر می‌شود که برخی از آن‌ها مبنا ندارد و موجب تشویش اذهان می‌شود.

ایران از آمریکا نزد دیوان بین المللی دادگستری شکایت کرد

تهران-ایرنا- «محمد جواد ظریف » وزیر امور خارجه از شکایت به دیوان دادگستری بین‌المللی به دلیل اعمال مجدد تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران خبر داد.

آمریکا در اندیشه اتهامی جدید به سپاه پاسداران

تهران - ایرنا - شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که دولت ترامپ در جهت استفاده از هر ابزاری برای تحت فشار قرار دادن تهران، در حال بررسی شناسایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمانی تروریستی است.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved