× اخبار حاوی برچسب :

ایران

تعداد :37
ازدواج سفید؛ یک سبک زندگی یا یک معضل اجتماعی

تهران- ایرنا- ازدواج سفید امروزه به دلایلی به تدریج در حال تبدیل شدن به سبک خاصی از زندگی در میان برخی از جوانان کشور است که این مساله به دلیل عدم انطباق با ارزش های دینی و عرف و فرهنگ موجود، می تواند پیامدها و آسیب های روانشناختی بسیاری به همراه دا...

پرهیز از ارائه آمارهای غیرواقعی در مورد طلاق/ آمار محکومان مهریه

عباس جعفری دولت‌آبادی در رابطه با اعلام آمار ازدواج و طلاق گفت: آمار متعددی از وضعیت طلاق در کشور منتشر می‌شود که برخی از آن‌ها مبنا ندارد و موجب تشویش اذهان می‌شود.

ایران از آمریکا نزد دیوان بین المللی دادگستری شکایت کرد

تهران-ایرنا- «محمد جواد ظریف » وزیر امور خارجه از شکایت به دیوان دادگستری بین‌المللی به دلیل اعمال مجدد تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران خبر داد.

آمریکا در اندیشه اتهامی جدید به سپاه پاسداران

تهران - ایرنا - شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که دولت ترامپ در جهت استفاده از هر ابزاری برای تحت فشار قرار دادن تهران، در حال بررسی شناسایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمانی تروریستی است.

مقابله با تروریست ها اولویت مرزی افغانستان و ایران اعلام شد

کابل - ایرنا - ممانعت از تردد تروریست ها و مبارزه با مواد مخدر دو اولویت پر تکرار در مذاکرات فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با مقامات افغانستان در جریان سفر دو روزه وی با هیات همراه به کابل است که در اغلب دیدارهای روز نخست در صدر ب...

آزادی زنان در آزادی

تهران- ایرنا - ورزشگاه آزادی دوشنبه شب، برای دومین بار در‌های خود را آزادانه به روی زنان و خانواده‌‌های ایرانی هوادار تیم ملی گشود.

انتقاد عضو شورای تهران از رفتار پلیس خارج ازورزشگاه آزادی

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نحوه رفتار ماموران پلیس با خانواده ها در بیرون از ورزشگاه آزادی در شب بازی ایران و اسپانیا تذکر داد.

تکذیب مماشات دستگاه قضا برای خلع ید از یک مکان

رئیس قوه قضاییه گفت: در پرونده ای اخیرا مباحث به گونه ای مطرح شد که گویا دستگاه قضایی برای خلع ید از مکانی مماشات می‌کند، در صورتی که اصلا موضوع در دستگاه قضایی مطرح نشده بود.

ساخت بیش از ۲۰ درصد کلاس های درس به کمک خیران

معاون اول رئیس جمهور گفت: بیش از ۲۰ درصد کلاس های درس پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دست خیران ساخته شده است و دولت همواره در کنار خیران بوده و خواهد بود.

طوفان تهران را درنوردید

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت:‌ طوفان و رعدوبرق باعث قطعی برق برخی مناطق تهران شد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved