× اخبار حاوی برچسب :

ایران

تعداد :49
لزوم استفاده از ظرفیت‌های پایانه مرزی باجگیران در حوزه اقتصاد

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از گروهان مرزی، گمرک و پایانه مرزی باجگیران در حوزه هنگ مرزی درگز بازدید و با مسئولان این شهر دیدار کرد.

بررسی همکاری های دفاعی ایران و لبنان

بیروت - ایرنا - محمد جلال فیروزنیا سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان روز دوشنبه با الیاس بوصعب وزیر دفاع جدید این کشور در محل این وزارتخانه دیدار و گفت و گو کرد.

ازدواج سفید؛ یک سبک زندگی یا یک معضل اجتماعی

تهران- ایرنا- ازدواج سفید امروزه به دلایلی به تدریج در حال تبدیل شدن به سبک خاصی از زندگی در میان برخی از جوانان کشور است که این مساله به دلیل عدم انطباق با ارزش های دینی و عرف و فرهنگ موجود، می تواند پیامدها و آسیب های روانشناختی بسیاری به همراه دا...

پرهیز از ارائه آمارهای غیرواقعی در مورد طلاق/ آمار محکومان مهریه

عباس جعفری دولت‌آبادی در رابطه با اعلام آمار ازدواج و طلاق گفت: آمار متعددی از وضعیت طلاق در کشور منتشر می‌شود که برخی از آن‌ها مبنا ندارد و موجب تشویش اذهان می‌شود.

ایران از آمریکا نزد دیوان بین المللی دادگستری شکایت کرد

تهران-ایرنا- «محمد جواد ظریف » وزیر امور خارجه از شکایت به دیوان دادگستری بین‌المللی به دلیل اعمال مجدد تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران خبر داد.

آمریکا در اندیشه اتهامی جدید به سپاه پاسداران

تهران - ایرنا - شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که دولت ترامپ در جهت استفاده از هر ابزاری برای تحت فشار قرار دادن تهران، در حال بررسی شناسایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمانی تروریستی است.

مقابله با تروریست ها اولویت مرزی افغانستان و ایران اعلام شد

کابل - ایرنا - ممانعت از تردد تروریست ها و مبارزه با مواد مخدر دو اولویت پر تکرار در مذاکرات فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با مقامات افغانستان در جریان سفر دو روزه وی با هیات همراه به کابل است که در اغلب دیدارهای روز نخست در صدر ب...

آزادی زنان در آزادی

تهران- ایرنا - ورزشگاه آزادی دوشنبه شب، برای دومین بار در‌های خود را آزادانه به روی زنان و خانواده‌‌های ایرانی هوادار تیم ملی گشود.

انتقاد عضو شورای تهران از رفتار پلیس خارج ازورزشگاه آزادی

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نحوه رفتار ماموران پلیس با خانواده ها در بیرون از ورزشگاه آزادی در شب بازی ایران و اسپانیا تذکر داد.

تکذیب مماشات دستگاه قضا برای خلع ید از یک مکان

رئیس قوه قضاییه گفت: در پرونده ای اخیرا مباحث به گونه ای مطرح شد که گویا دستگاه قضایی برای خلع ید از مکانی مماشات می‌کند، در صورتی که اصلا موضوع در دستگاه قضایی مطرح نشده بود.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved