× اخبار حاوی برچسب :

ایران

تعداد :49
گزارش ضد بشری قاضی خود خوانده

تهران – ایرنا – آمریکا امسال نیز در مقام قاضی خودخوانده جهانی نشست و پرونده های قطور حقوق بشری علیه کشورهای دیگر تشکیل داد، اما نقض حقوق بشر و خطاهای ریز و درشت متحدان و هم پیمانانش را نادیده گرفت.

وقتی خیرخواهی مرزهارا درمی نوردد/ مدرسه سازی خیّر آلمانی در ایران

نامی که برندرز آلمانی برای دخترش نهاده بود، حالا بر سردر مدرسه روستایی دور افتاده در ایران می‌درخشد.

توانمندی نظامی جمهوری اسلامی در خدمت منافع منطقه است

دوحه – ایرنا – ناخدا یکم سیدناصر فاطمی وابسته نظامی ایران در سلطنت عمان گفت که توانمندی نظامی جمهوری اسلامی در خدمت منافع و امنیت منطقه است.

آزادی اندیشه و بیان در قاموس قانون اساسی

تهران- ایرنا- آزادی اندیشه و بیان مبنایی برای تشکیل نظام های مردم سالار به شمار می رود و در اصول و فصول متعدد قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به شکلی شفاف تبیین شده؛ اصلی مهم که عرصه را برای فعالیت های قانونمند مطبوعات، نشریات و همچنین پذیرش آرای سیا...

برای آزادی صیادان ایرانی با قطری ها گفت وگو می کنم

دوحه – ایرنا – سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که به قطر سفر کرده است، گفت ؛ در دیدار با مقامات این کشور در خصوص آزادی صیادان ایرانی که سهوا به آب های قطر وارد شده اند ، گفت وگو خواهم کرد.

تصویب و ابلاغ آیین نامه حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی

معاون دادستان کل کشور گفت:"آئین نامه حمایت حقوقی از فعالیت پیام رسان‌های داخلی" تصویب و به مراجع قضایی سراسر کشور ابلاغ شده است.

برهم زنندگان برجام مسئول عواقب آن خواهند بود

مسکو - ایرنا - سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر پایبندی تهران به تعهدات خود در توافق هسته ای، هشدار داد: عوامل برهم زننده برجام، مسئول عواقب سوء آن بر نظم و امنیت بین المللی خواهند بود.

وزیر دفاع: مواضع ایران و بلاروس در مسائل منطقه ای همسو است

مسکو - ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت که مواضع ایران و بلاروس در بسیاری از مسائل منطقه ای و بین المللی بویژه حقوق بشر همسو است.

وزیر دفاع: برعهدی که با شرکای خود بسته ایم، وفاداریم

مسکو - ایرنا - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران در دیدار با همتای روسی، گفت: بر عهدی که با شرکای خود از جمله روسیه داشته ایم، وفاداریم.

مقاومت در برابر تحریف تاریخ جنگ

تهران- ایرنا- محسن رخصت طلب جانشین مرکز مطالعات و تحقیقات جنگ سپاه در گفت وگو با ویژه نامه نوروزی ایران درباره تاریخ شفاهی و آسیب های آن می گوید: تاریخ شفاهی اگر خوب انجام شود، پیوست خوبی برای تاریخ نگاری مکتوب است. اما اگر با دقت و آگاهی کامل صورت ن...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved