× اخبار حاوی برچسب :

بودجه

تعداد :15
تخصیص ۷۳ درصدی بودجه قانون حمایت از حقوق معلولان

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در سال ۹۸ اولین بار بودجه قانون حمایت از حقوق معلولان تخصیص یافت، گفت: بودجه در نظر گرفته شده در این بخش ۱۱۰۰ میلیارد بود که ۷۷۶ میلیارد یعنی ۷۳ درصد آن تخصیص یافته است.

اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای تجهیز تخت‌های ویژه درمان کرونا در تهران

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تخصیص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز تخت‌های ویژه درمان کرونا در استان تهران خبر داد.

شهرداری اراک و بودجه ای که روی هواست

روز گذشته صحن علنی شورای شهر اراک به مانند دو روز قبل خود به موضوع بررسی بودجه سال 99 شهرداری اراک اختصاص داشت، با این تفاوت که از 11 عضو شورا تنها 6 نفر حاضر بودند و جلسه رسمیت داشت، اما حد نصاب نداشت.

بنیاد شهید حدود 5 هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: طبق اعتباراتی که برای دستگاه های اجرایی تنظیم شده است، امسال بنیاد شهید چهار هزار و 900 میلیارد تومان کسری بودجه دارد.

ورود ۷۰ درصدی اطلاعات دستگاه‌ها به سامانه اطلاعات آماری استان تهران

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از ورود ۷۰ درصدی اطلاعات دستگاه‌های اجرایی و نهادها به سامانه اطلاعات آماری استان تهران خبر داد و گفت: در سال گذشته سامانه اطلاعات آماری تهیه و تدوین و طراحی و به این ترتیب مهمترین چالش‌های مدیریتی استان ت...

درآمد قوه قضاییه مبنای استقلال آن است

تهران- ایرنا- معاون آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضاییه با تاکید بر اینکه درآمد قوه قضاییه مبنای استقلال این قوه است، گفت: پاشنه آشیل دستگاه قضایی این است که به درآمد خود بسنده است و نیازی به بودجه نفتی ندارد.

شورای عالی استان ها برای آموزش اعضا بودجه ندارد

تهران - ایرنا - رئیس شورای عالی استان ها گفت: این شورا طبق قانون باید اعضای شوراها را آموزش دهد اما به علت کمبود بودجه امکان اجرای این وظیفه قانونی را نداریم.

اختصاص بودجه ۱۱ میلیارد تومان به بانوان و مشاوره ازدواج و خانواده

در جلسه در کمیته تربیت بدنی زن و خانواده که صبح امروز برگزارشد: ۱۱ میلیارد تومان برای اختصاص به مشاوره ازدواج و خانواده تصویب شد.

وام ازدواج سال آینده 15 میلیون تومان است

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج ها در سال 97 یکصد و پنجاه میلیون ریال با دوره با پرداخت پنج ساله تعیین شود.

نیروی انسانی مازاد و ساختار نامناسب سازمانی دو مشکل نظام بودجه‌ریزی مدیریت شهری

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران ۵۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد، گفت: علاوه بر این بدهی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری نیز به ۳۵ هزار میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز دارد و نظام بودجه‌ریزی برای مدیر...


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved