× اخبار حاوی برچسب :

بودجه

تعداد :12
بنیاد شهید حدود 5 هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: طبق اعتباراتی که برای دستگاه های اجرایی تنظیم شده است، امسال بنیاد شهید چهار هزار و 900 میلیارد تومان کسری بودجه دارد.

ورود ۷۰ درصدی اطلاعات دستگاه‌ها به سامانه اطلاعات آماری استان تهران

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از ورود ۷۰ درصدی اطلاعات دستگاه‌های اجرایی و نهادها به سامانه اطلاعات آماری استان تهران خبر داد و گفت: در سال گذشته سامانه اطلاعات آماری تهیه و تدوین و طراحی و به این ترتیب مهمترین چالش‌های مدیریتی استان ت...

درآمد قوه قضاییه مبنای استقلال آن است

تهران- ایرنا- معاون آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضاییه با تاکید بر اینکه درآمد قوه قضاییه مبنای استقلال این قوه است، گفت: پاشنه آشیل دستگاه قضایی این است که به درآمد خود بسنده است و نیازی به بودجه نفتی ندارد.

شورای عالی استان ها برای آموزش اعضا بودجه ندارد

تهران - ایرنا - رئیس شورای عالی استان ها گفت: این شورا طبق قانون باید اعضای شوراها را آموزش دهد اما به علت کمبود بودجه امکان اجرای این وظیفه قانونی را نداریم.

اختصاص بودجه ۱۱ میلیارد تومان به بانوان و مشاوره ازدواج و خانواده

در جلسه در کمیته تربیت بدنی زن و خانواده که صبح امروز برگزارشد: ۱۱ میلیارد تومان برای اختصاص به مشاوره ازدواج و خانواده تصویب شد.

وام ازدواج سال آینده 15 میلیون تومان است

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج ها در سال 97 یکصد و پنجاه میلیون ریال با دوره با پرداخت پنج ساله تعیین شود.

نیروی انسانی مازاد و ساختار نامناسب سازمانی دو مشکل نظام بودجه‌ریزی مدیریت شهری

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران ۵۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد، گفت: علاوه بر این بدهی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری نیز به ۳۵ هزار میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز دارد و نظام بودجه‌ریزی برای مدیر...

رئیس سازمان بهزیستی: بودجه زنان سرپرست خانوار کاهش نیافته است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: اعتبارات زنان سرپرست خانوار نه تنها نسبت به سال 94 و 95، کاهش پیدا نکرده، بلکه سهم این قشر از حوزه معاونت زنان ریاست جمهوری به اعتبارات بهزیستی اضافه شده و هزینه می شود.

بودجه فعلی آموزش و پرورش پاسخگوی نیازهای این وزارتخانه نیست

با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش و مسئولین ارشد استانی و شهرستان اهر باشگاه فرهنگیان و مجتمع خدماتی رفاهی آموزش و پرورش اهر با زیربنای 1800 مترمربع و با صرف اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال در سه طبقه شامل تالار و رستوران و بخش‌های ا...

نقد کاهش بودجه زنان سرپرست خانوار- پروانه مافی*

یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی تحقق عدالت اجتماعی، کاهش نابرابری‌های ناموجه اقتصادی و در نهایت ریشه‌کنی فقر بوده است و بنابراین در همان نخستین روزهای پیروزی انقلاب کمیته امداد امام خمینی به منظور تحقق بخشیدن به اهداف و حمایت از افراد محروم و بی سرپرس...


[2 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved