× اخبار حاوی برچسب :

بوشهر

تعداد :30
بسیج تمامی ظرفیت‌های پلیس در مبارزه با احتکار

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از بسیج تمامی ظرفیت‌های پلیس در مبارزه با احتکار، گرانفروشی و قاچاق کالاهای بهداشتی و پزشکی با محوریت پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.

امضای بیش از ۱۵ هزار نفر پای کارزار #قرنطینه_بوشهر

از روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه توسط یکی از شهروندان و از طرف مردم استان بوشهر چالشی در پلت فرم جمع آوری امضای کارزار آغاز شد. چالشی که تا این لحظه بیش از ۱۵ هزار نفر با امضای الکترونیکی و ثبت نام و فامیل خود آن را تایید کرده اند و این رقم هر لحظه در حال...

تامین کمبود مربی پرورشی از طریق نیروهای حق‌التدریس

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش بوشهر عنوان کرد: کمبود مربی پرورشی را از طریق نیروهای حق التدریس تامین می کنیم که در سال تحصیلی جاری کمبود حوزه پرورشی با ۶۵۰۰ ساعت رفع کرده ایم.

آمریکایی ها در صورت حماقت جایشان در قعر خلیج فارس است

بوشهر - رئیس قوه قضاییه گفت: جای آمریکایی های در صورت حماقت در منطقه در قعر آب‌های خلیج‌فارس خواهد بود یا دست‌برسر و سربه‌زیر افکنده تسلیم نیروهای ما می شوند.

هدف از سفرهای استانی بررسی و رفع سریع مشکلات مردم است

آیت‌الله رئیسی در جلسه شورای عالی قضایی در استان بوشهر ضمن تاکید مجدد به «حفظ» و «رعایت» حقوق مردم، گفت: هدف از انجام چنین سفرهایی، بررسی و رفع سریع و ملموس مشکلات مردم است.

دیدار چهره به چهره آیت الله رییسی با صیادان و ملوانان بوشهر

رئیس قوه قضائیه از اسکله صیادی جفره بازدید کرد و با حضور در جمع صیادان و ملوانان، دیدار صمیمانه و چهره به چهره با آن‌ها داشت و در جریان مشکلات این قشر قرار گرفت.

خودروهای رسوب شده در گمرک‌ها ظرف ۳ ماه تعیین تکلیف شوند

بوشهر- رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه همه نگاه دستگاه قضایی گره‌گشایی از مشکل مردم باشد، گفت: خودروهای رسوب شده در گمرک‌ها باید ظرف ۳ ماه وضعیت این خودروها روشن شود.

گره‌گشایی و درمان مشکلات اقتصادی نیازمند نسخه‌ای بومی است

بوشهر- رئیس قوه قضاییه با تأکید بر لزوم تلاش ویژه برای رفع مشکلات مردم، گفت: گره‌گشایی و درمان مشکلات اقتصادی نیازمند نسخه‌ای بومی است.

اختصاص ۷۰۰ میلیارد ریال برای رفع مشکلات فوری در استان بوشهر

بوشهر- رئیس قوه قضائیه از تلاش برای رفع مشکل نیروی انسانی و کمبود قاضی خبر داد و گفت: ۷۰۰ میلیارد ریال را به رفع مشکلات فوری در استان بوشهر اختصاص داده‌ایم.

دیوار بین مسئولان و جوانان برچیده شود/ لزوم تحقق بیانیه گام دوم

بوشهر- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت با تاکید بر لزوم توجه به جوانان، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیاز روز جامعه است.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved