× اخبار حاوی برچسب :

تامين اجتماعي

تعداد :11
مطالبات ۶۵۰ میلیارد تومانی تامین اجتماعی بوشهر از کارفرمایان

مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر گفت:مانده مطالبات تأمین اجتماعی بوشهر از کارفرمایان بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان است و کارفرمایان باید نسبت به پرداخت مطالبات سازمان اهتمام بیشتری داشته باشند.

طرح نسخه الکترونیک تامین اجتماعی در 18 استان اجرا می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تاکنون در 9 استان طرح نسخه الکترونیک به اجرا گذاشته شده بود که امروز تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد برای اجرای این طرح به 18 استان رسید.

کارفرمایان تامین اجتماعی برای بخشودگی جرایم 2 روز فرصت دارند

تهران- ایرنا- طبق اعلام سازمان تامین اجتماعی، کارفرمایان خوش حساب این سازمان تنها دو روز (امروز و فردا) برای استفاده از قانون بخشودگی جرایم مهلت دارند و می توانند برای جبران بخشی از مشکلات خود، از این فرصت استفاده کنند.

دانش آموزان تامین اجتماعی را به خانه بردند

تهران- ایرنا- اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی با اجرای طرح گردشگری دانش آموزی، توانست مفاهیم مربوط به تامین اجتماعی را به خانه دانش آموزان ببرد.

19 درصد بیمه شدگان تامین اجتماعی زن هستند

تهران- ایرنا- سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: طبق آخرین آمارها، سهم زنان از جامعه تحت پوشش این سازمان رو به افزایش است به طوری که درصد زنان بیمه شده از ١٢ درصد در سال 1385 به ١٩ درصد در سال 1395 رسیده است.

الزام قانونی برای بیمه اتباع خارجی

تمامی اتباع خارجی که در کشور اقامت قانونی دارند حق برخورداری از خدمات و تعهدات تامین اجتماعی را دارند.

به ازای هر 6 نفر یک بازنشسته داریم

مدیر کل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال 1340 به ازای هر 25 نفر که در سازمان تامین اجتماعی به پرداخت بیمه مشغول بود یک نفر بازنشسته داشتیم، اما اکنون به ازای هر 6 نفر یک بازنشسته داریم.

انتصاب بانوی دیگری در عرصه مدیریت سازمان تامین اجتماعی

تهران - ایرنا - سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد، افزایش مشارکت زنان در فعالیت ‌های اجتماعی و اقتصادی، یکی از شاخص ‌های توسعه کشورها به شمار می ‌رود، به همین منظور این سازمان بانوی دیگری را در عرصه مدیریت سازمان منصوب کرد.

مدیرکل جدید درمان تامین اجتماعی استان تهران معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران با حضور دکتر همتی؛ عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مقامات و مسئولین سازمان در اداره کل درمان استان تهران برگزار شد.

محجوب: رشد جمعیت سالمند نیازمند برخورد علمی حاکمیت و تامین اجتماعی است

تهران - ایرنا - نماینده تهران در مجلس و دبیرکل خانه کارگر خواستار بهسازی سریعتر سازمان تأمین اجتماعی شد و گفت: رشد شتابان جمعیت سالمند کشور و مطالبات بیشتر آنان نیازمند برخوردی منطقی و علمی از سوی نهادهای حاکمیتی و سازمان تامین اجتماعی است.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved