× اخبار حاوی برچسب :

خانواده

تعداد :18
تاکید ابتکار بر ارتقای مهارت های ارتباطی در حوزه بانوان و خانواده

کرمان - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده بر لزوم نگاه متعادل در حوزه زنان و خانواده به منظور جبران عقب ماندگی ها تاکید کرد و گفت: در این حوزه بر ارتقای مهارت های ارتباطی تاکید ویژه داریم.

تغییر نگرش‌هاو ارزش‌های فرزندآوری/خانواده نوین ایرانی در راه است

بررسی تحولات فرزندآوری از مهم ترین مباحث مطرح در فضای سیاست های خانواده در سالیان اخیر است. برخی تحلیلگران معتقدند ایران با بحران جمعیتی روبرو است و برخی این فرضیه را رد می کنند.

خانواده ایرانی در وضع مطلوبی نیست/ سیاست‌ها باید بازنگری شود

فراکسیون خانواده مجلس با یادآوری اهداف نهضت انقلاب اسلامی همه مسئولان را به بازنگری در روش مدیریتی و منطبق سازی اهداف و سیاستها با آرمان های اولیه انقلاب دعوت کرد.

بهبود سبک زندگی با بخشنامه وتبصره و قانون قابل حل نیست

مسئله سبک زندگی همچون سایر شاخص های اجتماعی نیازمند زمان و بررسی چند بعدی و نه تک بعدی است و به نظر می رسد جنس این مسئله متفاوت از سایر مسائلی است که با بخشنامه وتبصره و قانون قابل حل باشد.

با معضل فروپاشی خانواده روبرو هستیم/ سرعت رشد آمار طلاق

رییس فراکسیون خانواده گفت: در سالهای اخیر علی رغم بیشترین توجهی که در حوزه برنامه ای به موضوع خانواده داشته ایم متاسفانه اکنون با بحران های جدی در حوزه فروپاشی خانواده مواجه هستیم.

ابتکار: گفت و گوی ملی خانواده از سوی دولت دوازدهم پیگیری می شود

یزد- ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: گفت و گوی ملی خانواده و بین نسل ها به منظور کاهش فاصله ها و شکاف های درون خانواده و کاهش آسیب ها از سوی دولت دوازدهم پیگیری می شود.

فروپاشی دیوار اعتماد، اولین نتیجه خیانت همسران

واکنش زنان و مردان درمواجهه باروابط فرازناشویی متفاوت است. برای برخی خط قرمز زندگی مشترک است و برای عده‌ای نه؛ اما آنچه در تمام موارد اتفاق می‌افتد، فروپاشیدن دیوار اعتماد است.

گفت و گوهای خانوادگی در محاق - علی حبیبی*

تهران - ایرنا - گفت و گو خیلی از یخ ها را ذوب می کند، یخ هایی که به خاطر بی اعتنایی زوج ها در خانواده به وجود می آید و حالا نبود این تعامل ها، ریشه دارترین نهاد بشری را مورد هدف قرار داده است.

تست چهار جوابی و مهارت های زندگی

تهران - ایرنا - مهارت های زندگی به عنوان یک بسته توانمندی لازم برای دوران پرتنش امروزی معمولا به دلیل عدم آگاهی از تاثیرات فراوان آن در پیشگیری از بروز انواع آسیب های اجتماعی و روانی موضوع پیش پا افتاده ای برای خانواده ها و مردم تلقی و همین نگاه موجب...

همایش سراسری تجلیل از مادران کودکان اتیسم برگزار می شود

همایش سراسری تجلیل از مادران کودکان دارای اتیسم با حضور معاون رئیس جمهور و جمعی از هنرمندان کشور برگزار می شود.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved