× اخبار حاوی برچسب :

خانواده

تعداد :43
درباره عشق؛ میراث بهت‌آور مشترک ما

عشق را جنبه فراگیرنده ای از وجود انسان می دانند؛ به معنای فراتر رفتن از خود برای مواجهه محبت آمیز با انسانی دیگر که اگر چنین باشد این عشق نمی میرد و برای همیشه به روح فرد پیوند خورده است.

نقش مفید "فرزندان بومرنگی" در روابط خانوادگی

مطالعات نشان می‌دهد فرزندانی که پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی به خانه بازگشته و با والدین خود زندگی می‌کنند می‌توانند برای خانواده مفید بوده و منجر به نزدیک‌تر شدن اعضای خانواده، روابط حمایتی و افزایش ارتباط بین نسل‌ها شوند.

چه رنج هایی از زندگی زناشویی را حاضریم به جان بخریم؟

زندگی با تجربیات سخت است که اعصاب و روان و زندگی اجتماعی را تحت تاثیر قرار می دهد وگرنه با تجربیات مثبت همه قادرند کنار بیایند.

برخی دنبال انحلال شورای اجتماعی زنان هستند

تهران - ایرنا - عضو شورای اجتماعی فرهنگی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: عده ای معتقدند این شورا مفید نیست. تاریخ مصرف آن گذشته است و برخی دنبال انحلال آن هستند، در حالی که این شورا بر کار سه قوه نظارت می کند و مشکلات را به مردم گزارش می کند.

گروه های تسهیلگری برای نشست های منطقه ای آماده می‌شوند

اولین جلسات توجیهی تسهیل گران امور آموزش سازمان های مردم نهاد توسط اداره کل هماهنگی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده تشکیل شد.

دروازه اعتیاد نوجوانان نبود گوش شنوا در خانواده ها است

تهران- ایرنا- مدیرعامل جمعیت طلوع بی نشان ها، نسبت به اعتیاد پسران نوجوان هشدار داد و گفت: دروازه اعتیاد نوجوانان نبود گوش شنوا در خانواده ها است.

بازنگری اساسنامه بنیادصیانت ازخانواده/اجرای برنامه مادروهمسرنمونه

اساسنامه بنیاد صیانت از خانواده با درنظر گرفتن همه ظرفیت ها، بازنگری می شود.

پیمایش ملی خانواده با هدف شناخت آسیب های اجتماعی اجرا می شود

تهران- ایرنا- رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی به منظور شناسایی آسیب های اجتماعی، طرح پیمایش ملی خانواده را در کشور اجرا می کند.

خانواده نقش قابل توجهی در افزایش تاب آوری اجتماعی دارد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی و برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در بحث تاب آوری اجتماعی، کوچکترین واحد اجتماعی موثر خانواده ها هستند که با نقش آفرینی صحیح، می توانند سهم قابل توجهی در افزایش صبر و بردباری در جامعه داشته باشند.

گفتگوی اعضای خانواده در کشور به کمتر از نیم ساعت رسیده است

مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده با بیان اینکه گفتگوی اعضای خانواده در کشور به کمتر از نیم ساعت رسیده است، گفت: طرح ملی گفتگوی خانواده با همین رویکرد در دستور کار است.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved