× اخبار حاوی برچسب :

خانواده

تعداد :31
بدعت‌ها و تجملات سبب هراس از ازدواج شده است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد: تجملات و بدعت‌هایی که این روزها ایجاد شده‌اند سبب ازدواج هراسی در میان جوانان و خانواده‌ها شده است.

آسیب پذیری خانواده ها افزایش یافته است

تهران - ایرنا - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: آسیب پذیری خانواده ها در بخش های مختلف افزایش یافته است و همه باید برای پیشگیری از گسترش آن، تلاش کنیم.

افسردگی؛ دردی مشترک یا تفکری تحمیلی

بعضا در داخل کشور و یا خارج از مرزها آمارهایی منتشر می شود مبنی بر این که مردم ایران به عنوان افسرده ترین مردم جهان شناخته می شوند.

افزایش ۳درصدی به تعداد خانوارها در سال/تاکیدغیرواقعی برطلاق ممنوع

رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت: در سال حدود سه درصد به تعداد خانواده های ایرانی اضافه می شود.

زنان ایران در مسیر پیشرفت قرار دارند

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در دیدار مدیراجرایی نهاد زنان سازمان ملل که در سوئد انجام شد، با اشاره به اینکه زنان ایران در مسیر پیشرفت قرار دارند، در عین حال بر ضرورت توجه جدی به موضوع نقش خانواده در پایداری توسعه تاکید کر...

بررسی حمایت از کالای ایرانی در دستگاه‌های مرتبط با زنان و خانواده

وظایف دستگاه‌­ها در حوزه زن و خانواده در زمینه حمایت از کالای ایرانی در شورای فرهنگی اجتماعی زنان مورد بررسی قرار گرفت.

30 درصد کارکنان وزارت ارتباطات بانوان هستند

تهران - ایرنا - مشاور امور بانوان و خانواده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اکنون حدود 30 درصد از کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را بانوان تشکیل می دهند و در مجموعه این وزارتخانه و شرکت های تابعه آن، حدود پنج هزار بانو مشغول به کار هستند...

خانواده، مرکز ارایه هویت اجتماعی

تهران- ایرنا- درایت و برنامه ریزی برای فرزندآوری نقطه تحکیم زندگی زناشویی وکنار هم زیستن است تا والدین، شاهد خنده ها و گریه های کودکانه ای باشند که قرار است بار آرزوها و آمال آنان را به دوش بکشد.

زندان جای مادران نیست/ پویشی برای آزادی زنان زندانی جرایم غیر عمد

۲۵۰ زن به دلیل جرایم غیرعمد مالی در زندان به سر می برند؛ پویش ارمغان ۲ برآن است تا با همراهی خیران و مردم نوعدوست، زمینه بازگشت این افراد به آغوش خانواده را در روزهای سال نو فراهم کند.

خانواده به مطالبات جوانان پاسخ ندهد، کارکرد خود را از دست می‌دهد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: خانواده گسترده و سنتها فواید زیادی دارند اما اگر خانواده نتواند به نیازهای جوانان و مطالبات آنها پاسخ دهد کارکرد خود را از دست می دهد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved