× اخبار حاوی برچسب :

دفاع مقدس

تعداد :27
اسقف سرکیسیان: شهدا عامل پیشرفت جامعه هستند

چهاردهمین آیین ملّی عطرافشانی و گلباران مزار شهدای تهران با عنوان «مهمانی لاله‌ها» در آرامستان ارامنه تهران با هدف گرامیداشت مقام شهدای پیروان ادیان توحیدی برگزار شد.

مرزهای ایران اسلامی با روحیه انقلابی و ولایی مدیریت می‌شود

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: افتخار نیروی انتظامی در حوزه مرزبانی این است که روحیه دفاع مقدس در مرزبانان ادامه دارد و تمام مرزهای ایران اسلامی با روحیه انقلابی و ولایی مدیریت می‌شود.

مرزبانی باید بتواند باری از ناجا در حوزه امنیت مرزها بردارد

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانی باید خودش را به شرایطی برساند که باری از کشور و نیروی انتظامی که وظیفه پلیسی دارد، در حوزه امنیت مرزها کم کند.

فرمانده قرارگاه راهیان نور: دفاع مقدس جلوه گاه نصرت الهی بود

بروجرد - ایرنا - فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دفاع مقدس جلوگاه نصرت الهی و تجلی گاه حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان بود.

جمعی از پیشکسوتان ارتش با امیر موسوی دیدار کردند

تهران- ایرنا- جمعی از کارکنان پیشکسوت ارتش در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر، با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

5 هزار شهید در وصیتنامه خود به روزه داری تاکید کردند

تهران- ایرنا- پنج هزار و 196 شهید در وصیتنامه خود به کلیدواژگان مرتبط با «روزه» و «روزه داری» اشاره کرده یا توصیه‌هایی در این باره داشته‌اند.

کارگران سرباز خط مقدم جبهه اقتصادی و تولید کشور هستند

سنندج - ایرنا - رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کارگران امروز در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید کشور هستند و نقش اصلی را در این عرصه بر عهده دارند.

کارگردان سینما:حرکت عمومی جامعه، دور شدن از فرهنگ مقاومت است

تهران- ایرنا- کارگردان و نویسنده سینما گفت: حرکت عمومی جامعه دور شدن از فرهنگ مقاومت و رفتن به سمت زندگی مصرف گرا و کپی ناقصی از جامعه سرمایه داری است.

رمان «فرنگیس» فیلم می‌شود

تهران - ایرنا - سازمان سینمایی حوزه هنری در نظر دارد بر اساس رمان « فرنگیس» (خاطرات فرنگیس حیدرپور) اثر برگزیده جایزه کتاب سال دفاع مقدس به قلم مهناز فتاحی فیلم سینمایی بسازد.

داستان در حوزه دفاع مقدس عصای دست رزمندگان در بیان خاطرات شد

تهران- ایرنا- بحث پیوند داستان و خاطره در دفاع مقدس و ادبیات این حوزه چند زمانی مبحث نظر کارشناسان و ادب پژوهان است که براساس نظر آنها می توان گفت داستان در حوزه دفاع مقدس عصای دست خاطرات رزمندگان دوران جنگ تحمیلی شد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved