× اخبار حاوی برچسب :

راهور

تعداد :19
2 جاده در کشور مسدود شد

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: دو جاده زهکلوت و جاده فرعی فنوج به رمشک در استان سیستان و بلوچستان به دلیل بارش های اخیر مسدود شد.

پلیس در نوروز با رانندگان متخلف بدون اغماض برخورد می کند

تهران- ایرنا- معاون عملیات ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: پلیس از مردم انتظار دارد قانون را رعایت کنند و اغلب رانندگان قانونمند هستند اما با درصد کمی از رانندگان متخلف در ایام نوروز برای حفظ جان آن ها و سرنشینان خودروهایشان بدون اغماض برخورد قانون...

اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی 4 سال است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی چهار سال است بر این اساس خودروهایی که مهلت معاینه فنی آنها به اتمام رسیده است، در فرصت باقیمانده باید نسبت به تمدید آن اقدام کنند تا در ایام نوروز دچار مشک...

5 هزار پلیس به زائران اربعین خدمت رسانی می کنند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی (ناجا) از خدمات رسانی بیش از پنج هزار پلیس راهور به زائران اربعین حسینی در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی کشور خبر داد.

جریمه های نظارتی توسط پلیس راهور اعمال می شود

تهران ـ ایرنا ـ رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به اعمال جریمه نظارتی پلیس راهور که بتازگی وارد انواع جرائم این نهاد شده است گفت: این نوع جریمه نظارت پلیس راهنمایی و رانندگی را گسترش می دهد.

خودروهای فاقد ترمز ضد قفل شماره گذاری نمی شوند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) گفت: خودروهای فاقد ترمز ضد قفل (ای بی اس) و کیسه هوا شماره گذاری نمی شوند.

ترافیک در محورهای شمالی سنگین و پرحجم است

تهران- ایرنا-پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اعلام هفت محور مسدود و 23 محور دارای محدودیت تردد، از ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای شمالی کشور خبر داد.

9 جاده کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسدود شدن 9 جاده کشور تا اطلاع ثانوی خبر داد.

جاده های سرخ، لحظه های مرگ

تهران- ایرنا- روزانه حدود 40 نفر در جاده های کشور بر اثر تصادف کشته و 900 نفر مصدوم می شوند، جاده هایی که اگر جان داشتند از حوادثی که هر روز شاهد آن هستند، حکایت ها می گفتند.

هیپنوتیزم نشوید* معصومه نیکنام

تهران - ایرنا - سفر و مسافرت یکی از بهترین لذت های زندگی است البته سفری خوش و ایمن که با آرامش و هیچ گونه رخداد بدی همراه باشد، اما هر سال جمعی از خانواده های ایرانی در سفرهای نوروزی به جای خاطره شاد، روزهای تلخی را در دفترچه خاطرات خود ثبت می کنند.


[2 ]   صفحه بعدی >>





email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved