× اخبار حاوی برچسب :

راهور

تعداد :16
5 هزار پلیس به زائران اربعین خدمت رسانی می کنند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی (ناجا) از خدمات رسانی بیش از پنج هزار پلیس راهور به زائران اربعین حسینی در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی کشور خبر داد.

جریمه های نظارتی توسط پلیس راهور اعمال می شود

تهران ـ ایرنا ـ رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به اعمال جریمه نظارتی پلیس راهور که بتازگی وارد انواع جرائم این نهاد شده است گفت: این نوع جریمه نظارت پلیس راهنمایی و رانندگی را گسترش می دهد.

خودروهای فاقد ترمز ضد قفل شماره گذاری نمی شوند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) گفت: خودروهای فاقد ترمز ضد قفل (ای بی اس) و کیسه هوا شماره گذاری نمی شوند.

ترافیک در محورهای شمالی سنگین و پرحجم است

تهران- ایرنا-پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اعلام هفت محور مسدود و 23 محور دارای محدودیت تردد، از ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای شمالی کشور خبر داد.

9 جاده کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسدود شدن 9 جاده کشور تا اطلاع ثانوی خبر داد.

جاده های سرخ، لحظه های مرگ

تهران- ایرنا- روزانه حدود 40 نفر در جاده های کشور بر اثر تصادف کشته و 900 نفر مصدوم می شوند، جاده هایی که اگر جان داشتند از حوادثی که هر روز شاهد آن هستند، حکایت ها می گفتند.

هیپنوتیزم نشوید* معصومه نیکنام

تهران - ایرنا - سفر و مسافرت یکی از بهترین لذت های زندگی است البته سفری خوش و ایمن که با آرامش و هیچ گونه رخداد بدی همراه باشد، اما هر سال جمعی از خانواده های ایرانی در سفرهای نوروزی به جای خاطره شاد، روزهای تلخی را در دفترچه خاطرات خود ثبت می کنند.

ترافیک در 13 جاده کشور

تهران - ایرنا - پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: هم اکنون در 13 جاده کشور ترافیک سنگین، نیمه سنگین و پر حجم و روان گزارش شده است.

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در 9 جاده کشور

تهران - ایرنا - پلیس راهور نیروی انتظامی از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در 9 جاده کشور خبر داد و از هموطنان خواست تا صبر و حوصله پیشه کرده و از عجله و شتاب اجتناب کنند.

ترافیک نیمه سنگین در 6 محور مواصلاتی کشور

تهران- ایرنا- پلیس راهور نیروی انتظامی از ترافیک در 6 محور مواصلاتی کشور خبر داد و از رانندگان خواست صبور بوده و از سرعت، سبقت غیر مجاز و حرکت در لاین مخالف جاده ها اجتناب کنند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved