× اخبار حاوی برچسب :

راهور

تعداد :11
جاده های سرخ، لحظه های مرگ

تهران- ایرنا- روزانه حدود 40 نفر در جاده های کشور بر اثر تصادف کشته و 900 نفر مصدوم می شوند، جاده هایی که اگر جان داشتند از حوادثی که هر روز شاهد آن هستند، حکایت ها می گفتند.

هیپنوتیزم نشوید* معصومه نیکنام

تهران - ایرنا - سفر و مسافرت یکی از بهترین لذت های زندگی است البته سفری خوش و ایمن که با آرامش و هیچ گونه رخداد بدی همراه باشد، اما هر سال جمعی از خانواده های ایرانی در سفرهای نوروزی به جای خاطره شاد، روزهای تلخی را در دفترچه خاطرات خود ثبت می کنند.

ترافیک در 13 جاده کشور

تهران - ایرنا - پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: هم اکنون در 13 جاده کشور ترافیک سنگین، نیمه سنگین و پر حجم و روان گزارش شده است.

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در 9 جاده کشور

تهران - ایرنا - پلیس راهور نیروی انتظامی از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در 9 جاده کشور خبر داد و از هموطنان خواست تا صبر و حوصله پیشه کرده و از عجله و شتاب اجتناب کنند.

ترافیک نیمه سنگین در 6 محور مواصلاتی کشور

تهران- ایرنا- پلیس راهور نیروی انتظامی از ترافیک در 6 محور مواصلاتی کشور خبر داد و از رانندگان خواست صبور بوده و از سرعت، سبقت غیر مجاز و حرکت در لاین مخالف جاده ها اجتناب کنند.

سواری ها بیشترین عامل تصادفات برون شهری بهمن ماه را به خوداختصاص دادند

تهران-ایرنا- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: سواری ها با 63 درصد بیشترین تصادفات برونشهری بهمن ماه سال جاری را به خود اختصاص دادند.

لزوم استفاده از زنجیر چرخ در محورهای برف گیر

تهران-ایرنا- پلیس راه راهور نیروی انتظامی از بارش برف در 4 استان کشور خبر داد و از رانندگان خواست تا در صورت تردد در محورهای برف گیر خودروهای خود را به زنجیر چره تجهیز کرده و سوخت کافی به همراه داشته باشند.

محدودیت‌های ترافیکی 22 بهمن در پایتخت

تهران-ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی در راهپیمایی 22 بهمن از میدان فردوسی به سمت آزادی اعمال می شود، گفت: تمام‌ مسیرهای فرعی که به محدوده انقلاب و آزادی منتهی می‌شوند، نیز در طول راهپیمایی مسدود خواهند بود.

ادامه بارش در استان ها/ انسداد 9 راه مواصلاتی

تهران - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از ادامه بارش برف در 17 استان کشور خبر داد و گفت: هموطنان در صورت تردد در محورهای برف گیر سرعت مطمئنه را رعایت کرده و سوخت کافی به همراه داشته باشند.

محدودیت های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

تهران-ایرنا- پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت های ترافیکی پایان هفته 22 تا 25 آذرماه را اعلام کرد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved