× اخبار حاوی برچسب :

زلزله

تعداد :75
زلزله شاهرود خساراتی در بر نداشته است/ اعزام اکیپ ارزیاب به منطقه

سمنان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان، گفت: در پی وقوع زلزله ۴.۴ریشتری در شاهرود اکیپ ارزیاب به منطقه اعزام شد اما خوشبختانه هنوز خساراتی از این حادثه گزارش نشده است.

بسیج 200 واحد مسکونی به مددجویان زلزله زده تحویل می دهد

تهران- ایرنا- رئیس بسیج سازندگی گفت: 200 واحد مسکونی از 314 واحد در حال ساخت، صبح فردا (دوشنبه) به همت جهادگران سازمان بسیج، سازمان بهزیستی و بنیاد مسکن به مددجویان بهزیستی در کرمانشاه تحویل داده می شود.

صالح‌آباد لرزید

زمین لرزه ‎ ای به بزرگی 4 ریشتر صالح‌آباد را لرزاند.

زمین لرزه ای به بزرگ ۴ ریشتر مجن شاهرود را لرزاند

شاهرود - فرماندار شاهرود گفت: زمین لرزه ای به بزرگی چهار درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) مجن در این شهرستان را لرزاند.

زلزله ۴.۲ ریشتری شهمیرزاد را لرزاند

سمنان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان، گفت: زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۲ درجه در مقیاس ریشتر شامگاه دوشنبه شهمیرزاد از توابع مهدیشهر را لرزاند.

۵۰۰ مدرسه با عمر بیش از ۵۰ سال در تهران

سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه تهران از لحاظ نیاز به فضاهای آموزشی و وجود مدارس فرسوده در رده‌های بالایی قرار گرفته و وضعیت خوبی ندارد، گفت: اکنون قریب به ۵۰۰ مدرسه با عمر بیشتر از ۵۰ سال در تهران داریم که در برابر زلزله و طوف...

زلزله بوشهر خسارتی نداشت

مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر گفت: زلزله بوشهر در منطقه کوه قله نمک دشتی خسارتی نداشت.

یک میلیون و 200 هزار خانوار در کشور نیازمند مسکن هستند

تهران- ایرنا- قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یک میلیون و 200 هزار خانوار در کشور نیازمند مسکن هستند.

اعزام ۲ تیم ارزیابی هلال احمر به گوریه شوشتر/ زلزله تلفاتی نداشت

اهواز - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: درپی وقوع چندین زمین لرزه نسبتاً شدید در گوریه شوشتر، دو تیم ارزیابی به محل اعزام شدند و پس از ارزیابی مشخص شد زلزله تلفات و خساراتی نداشته است.

آغاز فاز سوم ارایه خدمات روانشناسی به زلزله‌زدگان کرمانشاه

مدیرکل دفتر مشاوره و روانشناسی سازمان بهزیستی کشور از غربال روانی 75000 نفر از زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد و گفت: در حال حاضر نیز فاز سوم ارائه خدمات روانشناسی در این مناطق را با 20 تیم روانشناس آغاز کردیم.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved