× اخبار حاوی برچسب :

زلزله

تعداد :75
دیوارهای کاذب میان حِرَف یاورانه فرو ریزد/تعریف ساختار مدیریت بحران در کشور ضروری است

رئیس خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه با تاکید بر لزوم ایجاد هماهنگی و همگرایی میان اعضای حرف یاورانه اعم از روانشناسان،‌ مشاوران،‌ مددکاران،‌ پرستاران و غیره گفت: یکی از اهداف ما این است که دیوارهای کاذب میان این گروه‌ها فرو بریزند.

عدم همکاری ۳ بانک دولتی استان کرمان در پرداخت تسهیلات بازسازی مناطق زلزله‌زده

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه در روزهای گذشته قیمت جهانی فولاد و مس افزایش پیدا کرده و پیش بینی می کنیم این قیمت ها در نیمه اول سال آینده نیز افزایش پیدا کرده و هم اکنون درامد ارزی دولت رقم قابل ملاحظه و افزایش چشم گیری داشته ...

فتاح: «عیدی» مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه ۳ برابر پرداخت می‌شود

رئیس کمیته امداد با اعلام اینکه عیدی مددجویان زلزله‌زده استان کرمانشاه سه برابر پرداخت می‌شود یادآور شد: مستمری این افراد در آبان ماه سه برابر و در آذرماه دو برابر پرداخت شد.

عوارض روانی زلزله کرمانشاه در حال ظهور است

دبیر کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عوارض روانی حوادث طبیعی ۶ تا ۹ ماه پس از حادثه بروز می یابد و این همان زمانی است که مسئولان محل حادثه را ترک کرده اند.

زلزله ۴.۳ریشتری شاهرود را لرزاند/ کلاته‌خیج کانون زلزله

شاهرود - معاون استاندار سمنان و فرماندار شاهرود از وقوع زلزله ۴.۳ ریشتری در کلاته‌خیج از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه خسارتی در بر نداشته است.

زلزله حوالی سومار را لرزاند

زلزله ای به بزرگی 4.1 در مقیاس ریشتر حوالی سومار را لرزاند.

ادامه عملیات جست‌وجو به‌رغم خطر پس‌لرزه‌ها در تایوان

​با وجود خطر پس‌لرزه‌های بعدی در پی زلزله تایوان و با پیدا شدن اجساد سه تن دیگر از قربانیان در ساختمان هتل واژگون شده در این زلزله، امدادگران تایوانی به جست‌وجوهای خود در این ساختمان ادامه می‌دهند.

گزارش رییس پلیس پیشگیری از مناطق زلزله‌زده

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به مشکلات و کاستی‌های کارکنان نیروی انتظامی در مناطق زلزله زده و یادآوری شرایط خاص این مناطق از بعد امنیتی و انتظامی، بر لزوم حمایت و پشتیبانی‌های پیگیر و ویژه از پلیس در این مناطق تاکید کرد.

هجدک کرمان لرزید

زمین لرزه ای به بزرگی 3.1 ریشتر هجدک کرمان را لرزاند.

شورای حکام اپدیم با صدور قطعنامه‌ای به کار خود پایان داد

دومین روز از نشست نمایندگان عضو کمیسیون آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ) صبح امروز با حضور تزیانا بوناپاسه معاون شمشاد اختر و نمایندگانی از ۲۵ کشور عضو اسکاپ و مسئولان و کارشناسان کشورمان برگزار شد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved