× اخبار حاوی برچسب :

زنان

تعداد :209
حضور بیش از ۴ هزار نفر از بانوان در مدیریت دهیاری‌های کشور

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از بکارگیری بیش از ۴ هزار نفر از بانوان کشور در سمت دهیار، مسئول امور مالی و امور فنی در دهیاری‌های کشور خبر داد.

بازدید رئیسی از ندامتگاه زنان/ دستور پیگیری وضعیت زندانیان

رئیس دستگاه قضا در بازدید از ندامتگاه شهر ری (زنان) و در ملاقات چهره به چهره با مددجویان، دستور پیگیری وضعیت زندانیان بلاتکلیف را صادر کرد.

ادامه مسیر انقلاب به دست نسل جوان است

مسئول قرارگاه مردمی امام رضایی‌ها گفت: لشکر جدید جوان‌های کشور با فرماندهی دهه شصتی ها، باید با برنامه ریزی فرهنگی جدی و تخصصی مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهند.

محور برنامه‌های بسیج زنان در دهه فجر/دستاوردهای انقلاب برای زنان

رئیس بسیج جامعه زنان گفت: محور اصلی برنامه های بسیج زنان در دهه فجر امسال، تبیین دستآوردهای انقلاب اسلامی برای زنان و خانواده است.

انتشار دو کتاب پیرامون اهداف سند ۲۰۳۰ و وضعیت زنان در آمریکا

دو کتاب «ارزیابی حقوق بشر زنان و کودکان در آمریکا و اروپا به روایت نهادهای حقوق بشری» و «قلمروی تعهدات بین‌المللی در چارچوب اهداف چهارم و پنجم توسعه پایدار ۲۰۳۰» منتشر شد.

ایران در ردیف کشورهای دارای پایین‌ترین سن ازدواج دختران

نشست بازخوانی مبانی موافقان و مخالفان طرح افزایش حداقل سن ازدواج(کودک همسری)  توسط پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، با همکاری گروه مطالعات زنان دانشگاه تربیت مدرس و موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم برگزار شد.

درخواست از مجلس یازدهم برای رسیدگی به مسائل حوزه زنان و خانواده

شورای همکاری های زنان طی بیانیه ای با اشاره بر نمایندگان دور بعدی مجلس، خواستار رسیدگی به مسائل حوزه جوانان، زنان و خانواده شد.

بخش خصوصی از بودجه درمان ناباروری سهم بگیرد/مشکل زوجین نابارور

مدیر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا، گفت: از وزارت بهداشت و مجلس شورای اسلامی می خواهیم تا اعتباری را برای مراکز درمان ناباروری بخش خصوصی در نظر بگیرند.

پروژه نفوذ غربی‌ها بر کنترل جمعیت کشور هنوز ادامه دارد

مدیر گروه جمعیت شناسی موسسه مطالعاتی دانشگاه تهران گفت: امروزه مسئله‌ای با مضمون استقلال جسمی یا آزادی بدنی زنان میان فمینیست‌ها مطرح می‌شود و این موضوع مصداق حرکت به سمت عدم فرزند آوری است.

از سازمان های متولی مد و لباس گلایه داریم

رئیس بسیج زنان کشور با گلایه از عدم نظارت سازمان های متولی مد و لباس گفت: متاسفانه نظارت خوبی بر روی طراحی مانتوها و محصولات موجود در بازار وجود ندارد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved