× اخبار حاوی برچسب :

سيل 98

تعداد :8
احساس بی عدالتی از عمده مشکلات روانشناختی مددجویان سیل زده است

تهران- ایرنا- معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت: عمده مشکلات روانشناختی دیده شده در استان های سیل زده، تزلزل شبکه های اجتماعی افراد، احساس بی عدالتی و نابرابری، اختلال در تصمیم گیری و تمرکز، احساس گناه، شب ادراری، ترس و بی خوابی است.

رئیس دیوان عدالت اداری خواستار تسریع اصلاح قانون ماده 100 شهرداری شد

تهران- ایرنا- رئیس دیوان عدالت اداری با ارسال نامه‌ای برای وزیر کشور خواهان فعال شدن کارگروه اصلاح قانون ماده 100 شهرداری برای نهایی کردن پیش‌نویس مربوط به اصلاح این قانون شد.

رئیس قوه قضاییه از مناطق سیل زده خوزستان بازدید می‌کند

تهران- ایرنا- رئیس قوه قضاییه فردا (پنجشنبه) با مردم سیل زده استان خوزستان دیدار خواهد کرد.

تندگویان: 130 میلیارد تومان به اشتغال زایی جوانان اختصاص یافت

تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: تاکنون 130 میلیارد تومان به اشتغال زایی مستقیم برای جوانان اختصاص یافته است که در نتیجه آن 2 هزار مورد اشتغال زایی مستقیم ایجاد شده است.

تمام اسناد ثبتی منطقه پلدختر قابل بازیابی است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تمام اسناد ثبتی پلدختر قابل بازیابی است و اسناد مفقود شده در مناطق سیل‌زده ظرف 10 تا 15 روز صادر می‌شود.

زندانیان مناطق سیل زده از مرخصی 15 روزه برخوردار می شوند

ایرنا- تهران- سخنگوی قوه قضاییه گفت: ریاست قوه قضاییه با اعطای 15 روز مرخصی به زندانیانی که خانواده آنها در استان‌های سیل زده زندگی می‌کنند و خانه و زندگی آن‌ها آسیب دیده است، موافقت کرد.

رسیدگی به وضعیت ایثارگران آسیب‌دیده در سیل ادامه دارد

تهران- ایرنا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وضعیت ایثارگران آسیب‌ دیده در سیل اخیر گفت: رسیدگی به وضعیت ایثارگران آسیب دیده در سیل همچنان ادامه دارد.

سودجویان قیمت بلیت هواپیما را برای سیل زدگان بالا بردند

تهران- ایرنا- قیمت بلیت هواپیما آزادسازی شده است و سازمان های مسئول نرخ مصوب برای بلیت ها اعلام نمی کنند. این اقدام موجب سوء استفاده هایی شده است به طوری که در جریان حادثه سیل در استان های مختلف، سودجویان نرخ بلیت ها را تا چهار برابر افزایش داده اند.

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved