× اخبار حاوی برچسب :

شهرداری تهران

تعداد :30
گیاهان بومی خودرو در تهران حفظ می شود

مدیرعامل بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران اعلام کرد طی ارسال ابلاغیه به مناطق بیست و دوگانه، کنترل مکانیکی و حذف گیاهان بومی خودرو در عرصه جنگلکاری ها و بوستان های بزرگ شهری ممنوع شده است.

سال ۹۸ شاهد طغیان جمعیت سفید بالک ها نخواهیم بود

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: با توجه به اقدامات مدیریت شهری خوشبختانه رشد جمعیت آفت سفید بالک ها تحت کنترل است.

واکنش شهرداری تهران به سگ کشی

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: شهرداری اقدام به کشتار سگ‌ها نکرده است، عده‌ای در این میان سیاه‌نمایی کردند.

آخرین وضعیت رسیدگی به اختلاف ناجا و شهرداری

رئیس دیوان عدالت اداری اخرین وضعیت رسیدگی به شکایت ناجا و شهرداری تهران در رابطه با اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد را اعلام کرد.

تهران در سال ۹۸ تاکنون روز آلوده به خود ندیده است

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: تعداد روزهای پاک و سالم امسال در روزهای گذشته از سال جدید همواره با شاخص پاک و سالم به ثبت رسیده و تهران در سال ۹۸ روز آلوده به خود ندیده است.

اخذ عوارض زوج و فرد، محلی برای کسب درآمد شهرداری شده است

رئیس پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه پلیس از شکایت خود کوتاه نمی‌آید، گفت: متاسفانه اخذ عوارض زوج و فرد، محلی برای کسب درآمد شهرداری تهران شده است.

گذرگاه خانواده، کودک و خلاقیت در مرکز پایتخت برپا شد

تهران-ایرنا- سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران گفت: این اداره کل با برپایی گذرگاه خانواده، کودک و خلاقیت در پیاده راه فرهنگی بلوار کشاورز پایتخت میزبان شهروندان و میهمانان نوروزی است.

بررسی اقدامات شهرداری تهران در پیشگیری از سیل

در پی هشدار هواشناسی مبنی بر امکان وقوع سیل در تهران رئیس سازمان بازرسی کل کشور هیأتی را مأمور بررسی اقدامات شهرداری تهران مبنی بر پیشگیری از سیل کرد.

مهلت دو هفته ای به خودروهای فاقد معاینه فنی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اجرای فاز دوم طرح کاهش که از امروز در کل شهر تهران اجرا می شود، گفت: با هماهنگی پلیس خودروهای فاقد معاینه فنی تا دو هفته جریمه نمی شوند.

خروجی اولین کنگره ملی خانواده باید عملیاتی شود

به گفته عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، برگزاری کنگره ملی خانواده باعث طرح جدی مشکلات این حوزه با مسئولان ذی ربط می‌شود به شرط آنکه خروجی عملیاتی نیز داشته باشد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved