× اخبار حاوی برچسب :

طلاق

تعداد :46
اجرای سیاست‌های فرزند آوری چتر نجات جمعیتی ایران

با توجه به کاهش موالید و دیگر مولفه های جمعیتی، شمار جوانان کشور رو به کاهش است و در صورت عدم اجرای سیاست‌های کلی جمعیت و مشوق‌های فرزندآوری، در دهه‌های آتی با مشکلات جدی مواجه خواهیم بود.

شدت افزایش طلاق نداریم

استاد دانشگاه تهران گفت: برخی می‌گویند طلاق افزایش و ازدواج کاهش داشته است این در حالی است که جمعیت در معرض ازدواج ما کم شده است، ما باید در مقابل جمعیت همسردار بحث طلاق را محاسبه کنیم که در این صورت شدت افزایش طلاق نداریم.

اهمیت آموزش‌های پیش از ازدواج در کاهش نرخ طلاق/بهره‌مندی ۲۰ استان از خدمات سامانه "تصمیم"

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی بر لزوم گذراندن آموزش‌های پیش از ازدواج در جهت کاهش نرخ طلاق تاکید کرد.

۷۴۰موردسازش بین والدین طلاق گرفته حین ملاقات کودکان انجام شد

مدیرکل پیشگیری های فرهنگی و اجتماعی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: ۷۴۰ مورد صلح و سازش بین والدین طلاق گرفته حین ملاقات فرزندان آن در مراکز مهر خانواده انجام شد.

98 زوج بالای 60 سال در خراسان شمالی طلاق گرفتند

بجنورد - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: 98 زوج بالای 60 سال این استان در سال گذشته با جاری کردن صیغه طلاق، به زندگی مشترک خود پایان دادند.

وجود ۱۰ میلیون فرد تنها در انگلیس تا ۲۰ سال آینده

بنابر اعلام مرکز آمارهای رسمی بریتانیا، میزان تنهایی و زندگی به صورت مجردی با سرعت در حال افزایش است و بر اساس پیش بینی ها تا سال ۲۰۳۹ بیش از ۱۰ میلیون نفر در این کشور تنها خواهند بود.

از برگزاری "جشن‌های طلاق" تا پیامدهای آن

جشن طلاق از مراسم‌هایی است که این روزها برای اعلام پایان زندگی زوجین، به شکل‌های گوناگون توسط برخی خانواده‌ها برگزار می‌شود، این درحالیست که برخی از کارشناسان حوزه خانواده معتقدند که این جشن‌ها می‌تواند عواقب منفی متعددی را به همراه داشته باشد.

94.5درصد زندانیان مهریه توان پرداخت ندارند

تهران- ایرنا- دادستان تهران گفت: 94،5 درصد محکومان زندانی توان پرداخت مهریه را ندارند، 81 درصد این زندانیان توان پرداخت پیش قسط ندارند و 16 درصد این محکومان حتی توان پرداخت یک تا 20 سکه را هم ندارند.

تشابه تحصیلی یکی از مهم‌ترین عوامل رضایت‌مندی زندگی زوجین

تشابه تحصیلی میان زوجین و یا کم‌بودن اختلاف سطح تحصیلی در میزان توافق زوجین بسیار موثر است چراکه درک زوجین را از یکدیگر را افزایش می‌دهد.

گفتگو درخانواده‌ ایرانی به۲۰دقیقه رسیده است/ آمار طلاق زیاد نیست

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه آمار طلاق در کشور ما زیاد نیست، گفت: گفتگو در خانواده‌های ایرانی از دو ساعت در روز به ۲۰ دقیقه رسیده است.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved