× اخبار حاوی برچسب :

عراق

تعداد :42
"علی ربیعی" سخنگوی دولت شد/تلاشها برای تنش زدایی در منطقه و...

آغاز بازسازی ۲۰ هزار خانه در مناطق آسیب‌دیده از سیل کشور، مروری بر اخبار انتخاباتی، انتقاد مطهری از یک رویه غلط در برابر تذکرات رهبری، فشار حداکثری آمریکا بر ایران برای تامین امنیت اسرائیل، تکذیب اخبار مربوط به ممنوعیت ورود مواد سوختی ایران به افغان...

ایران تهدیدی برای عراق نیست

نیویورک- ایرنا- سخنگوی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، در پاسخ به جنگ روانی و تبلیغاتی کاخ سفید ، تخلیه کارکنان غیر ضروری سفارت آمریکا در عراق را پرده دیگری از این جنگ دانست و تاکید کرد: ایران تهدیدی برای عراق یا سایر نقاط نیست.

چند کشته و زخمی بخاطر مشاجره بر سر کابل برق در جنوب عراق

بغداد - ایرنا - در رویدادی کم سابقه، مشاجره بر سر کابل برق در منطقه ای در جنوب عراق به درگیری مسلحانه کشید و سه کشته و پنج زخمی بجا گذاشت.

سناتور آمریکایی: تروریست خواندن سپاه به زیان آمریکا است

تهران - ایرنا - سناتور دموکرات ایالت کنتیکت آمریکا در رشته توئیت هایی اقدام دولت ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به زیان منافع این کشور در عراق دانست.

عراق 5 فروند اف 16 دیگر تحویل گرفت

بغداد - ایرنا - وزارت دفاع عراق از تحویل مجموعه ای جدید از جنگنده های اف 16 از آمریکا و فرود آنها در پایگاه هوایی البلد این کشور خبر داد.

1241 زن و کودک داعشی از 12 کشور در زندان بغداد بسر می برند

بغداد – ایرنا - منابع امنیتی عراق از ادامه بلاتکلیفی 1241 زن و کودک خارجی متعلق به 12 کشور مختلف در زندان های بغداد بدلیل عدم پذیرش توسط دولت های متبوعشان خبر می دهند.

آخرین آمار قربانیان ایزدی جنایت داعش در عراق منتشر شد

بغداد – ایرنا – دفتر نجات ایزدیان ربوده شده آخرین آمار مربوط به قربانیان ایزدی جنایات داعش از 3 اوت 2014 (12 مرداد 1393) تا امروز 2 مه 2019 (12 اردیبهشت 1398) را اعلام کرد.

از فشنگ تا سوخو؛ حکایت نقش حیاتی ایران در شکست داعش

بغداد - ایرنا - 'زمانی که همه حتی آمریکا درخواست کمک عراق را رد کرده و منتظر سقوط بغداد بودند، ایران جنگنده های سوخوی خود را در روزهای نخست سقوط موصل در اختیار دولت این کشور گذاشت تا مواضع داعش را بمباران کند، این جنگنده ها همچنان نزد بغداد است...'.

حکایت نخست وزیر وقت عراق از مساعدت ایران به جنگ با داعش

بغداد – ایرنا – 'نوری المالکی' نخست وزیر اسبق و رهبر ائتلاف دولت قانون عراق از مساعدت ها و کمک های حیاتی ایران به کشورش در جریان جنگ با گروهک تروریستی تکفیری داعش سخن گفت.

گزیده اخبار سیاسی چهار روز گذشته را بخوانید

شناسایی جاسوسان سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در مراکز حساس کشور، انتصاب سردار «فتح‌الله جمیری» به عنوان فرمانده حفاظت سپاه، برگزاری مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالروز ارتش، آخرین اخبار کمک های سیاسی و نظامی به مناطق سیل زده، پیش‌بینی تولید ۶۰۰۰ دستگاه...


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved