× اخبار حاوی برچسب :

علیرضا کاظمی

تعداد :33
لباس فرم مدارس به سازمان دانش‌آموزی واگذار شده است

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گفت: امسال وزیر آموزش‌وپرورش لباس فرم مدارس را در یک نامه به سازمان دانش‌آموزی واگذار کرده است بنابراین باید سیاست‌ها را برای اجرای این موضوع تعیین کنیم.

تهیه بسته کامل فرهنگی‌ تربیتی برای حجاب و عفاف تا شهریور

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گفت: سال گذشته اقداماتی را در بحث توسعه فرهنگ عفاف و حجاب انجام دادیم اما امسال زمان می‌گذاریم تا اول شهریور این بسته در مدارس برای اجرایی شدن آماده باشد.

عضویت بیش از ۱.۵ میلیون دانش‌آموز در سازمان دانش آموزی

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به عضویت بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش‌آموز در سازمان دانش‌آموزی گفت: دارای یکی از بزرگترین شبکه‌های درون سازمانی و پیشرو در تعلیم و تربیت اجتماعی دانش آموزان هستیم.

حضور ۵۰ هزار مربی در سازمان دانش آموزی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش از حضور یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز و نزدیک به ۵۰ هزار مربی در سازمان دانش آموزی خبر داد.

توسعه و تقویت اقامه نماز نیازمند همراهی خانواده‌ها و جامعه است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گفت: برای تقویت و توسعه فرهنگ نماز، مساعدت بخش‌های مختلف جامعه ازجمله خانواده‌ها و سایر نهادها در این زمینه ضروری است.

توزیع یک میلیون و۳۶۰ هزار جلد کتاب در مدارس سراسر کشور در سال ۹۷

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش از توزیع یک میلیون و ۳۶۰ هزار جلد کتاب در مدارس سراسر کشور در سال ۹۷ خبر داد.

بالا رفتن جایگاه معلم به سرافرازی کشور می انجامد

معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش گفت:جایگاه معلم هر چه بالا برود نگاه جامعه بالاتر می‌رود واگر کشوری بخواهد به سرافرازی، غنا و علم برسد باید زیرساخت‌ها را برای شغل معلمی به خوبی ایجاد کند.

تهیه بسته فرهنگی،تربیتی ومشاوره‌ای برای دانش آموزان مناطق سیل‌زده

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابعاد اجتماعی و انسانی حاصل از سیل اخیر در کشور، از تهیه بسته فرهنگی، تربیتی و مشاوره‌ای برای دانش آموزان این مناطق خبر داد.

شرکت ۲۱ کشور در مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گفت: در ششمین دوره مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام ۳۱ دانش آموز از ۲۱ کشور در مسابقات قرائت و حفظ حضور خواهند داشت.

نهضت ملی حفظ قرآن در مدارس، مهمترین اتفاق پرورشی سال ۹۷ بود

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش نهضت ملی حفظ قرآن در مدارس را مهمترین اتفاق سال ۹۷ عنوان کرد و مهمترین هدف این معاونت در سال ۹۸ را گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب در مدارس عنوان کرد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند




email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved