× اخبار حاوی برچسب :

علیرضا کاظمی

تعداد :39
بیش از ۶۰ درصد مدارس در تهران محل اخذ رای خواهند شد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: در تهران بیش از ۶۰ درصد مدارس ما با همه تجهیزات و ‏امکانات به عنوان اماکن اخذ رای در اختیار وزارت کشور هستند.

رشادت‌های شهدا امنیت و عزت امروز کشور ما را به وجود آورده است

علیرضا کاظمی گفت: رشادت‌های شهدا امنیت و عزت امروز کشور ما را به وجود آورده است و دشمن تمام تلاش خود را برای از بین بردن این فضیلت‌ها به کار گرفته است.

برگزاری جشنواره «مفلحون» در سه سطح منطقه، استان و کشور

علیرضا کاظمی بر توسعه و ترویج فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر در ادارات و مدارس تاکید و عنوان کرد: جشنواره مفلحون درسال تحصیلی جاری در سه سطح منطقه، استان و کشور برگزار می شود.

تشریح برنامه‌های گرامیداشت چهل و یکمین سالروزپیروزی انقلاب اسلامی

معاون پرورشی و فرهنگی و رئیس کارگروه دانش‌آموزی و فرهنگیان دهه فجر در نشست خبری به تشریح برنامه‌های گرامیداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در وزارت آموزش‌وپرورش پرداخت.

اولویت پایگاه‌های بسیج، تحقق زمینه‌های بیانیه گام دوم انقلاب باشد

معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش تاکید کرد که امروز مهمترین اولویت پایگاه های بسیج فرهنگیان باید تحقق زمینه های بیانیه گام دوم انقلاب باشد و بایدچند برنامه ویژه برای این کار تعریف شود.

نهادینه کردن فرهنگ نوع‌دوستی و همدردی در جامعه هدف تعلیم و تربیت

معاون پرورشی و فرهنگی گفت: هدف اصلی نظام تعلیم و تربیت نهادینه کردن فرهنگ نوع‌دوستی، همدلی و همدردی در جامعه است لذا به تقویت این فرهنگ و بسط و نشر آن در جامعه می‌پردازیم.

لباس فرم مدارس به سازمان دانش‌آموزی واگذار شده است

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گفت: امسال وزیر آموزش‌وپرورش لباس فرم مدارس را در یک نامه به سازمان دانش‌آموزی واگذار کرده است بنابراین باید سیاست‌ها را برای اجرای این موضوع تعیین کنیم.

تهیه بسته کامل فرهنگی‌ تربیتی برای حجاب و عفاف تا شهریور

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گفت: سال گذشته اقداماتی را در بحث توسعه فرهنگ عفاف و حجاب انجام دادیم اما امسال زمان می‌گذاریم تا اول شهریور این بسته در مدارس برای اجرایی شدن آماده باشد.

عضویت بیش از ۱.۵ میلیون دانش‌آموز در سازمان دانش آموزی

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به عضویت بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش‌آموز در سازمان دانش‌آموزی گفت: دارای یکی از بزرگترین شبکه‌های درون سازمانی و پیشرو در تعلیم و تربیت اجتماعی دانش آموزان هستیم.

حضور ۵۰ هزار مربی در سازمان دانش آموزی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش از حضور یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز و نزدیک به ۵۰ هزار مربی در سازمان دانش آموزی خبر داد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>





email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved