× اخبار حاوی برچسب :

علیرضا کاظمی

تعداد :25
شرکت ۲۱ کشور در مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گفت: در ششمین دوره مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام ۳۱ دانش آموز از ۲۱ کشور در مسابقات قرائت و حفظ حضور خواهند داشت.

نهضت ملی حفظ قرآن در مدارس، مهمترین اتفاق پرورشی سال ۹۷ بود

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش نهضت ملی حفظ قرآن در مدارس را مهمترین اتفاق سال ۹۷ عنوان کرد و مهمترین هدف این معاونت در سال ۹۸ را گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب در مدارس عنوان کرد.

اجرای طرح نماد در مدارس در سال ۹۸ ادامه می‌یابد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: اداره مراقبت از آسیب‌های اجتماعی به بخش مشاوره معاونت پرورشی و فرهنگی منتقل‌ شده است و طرح نماد باقوت بیشتری جلو خواهد رفت.

معلمان فرصت زمینه سازی تربیتی در فضای آموزشی را در اختیار ندارند

معاون پرورشی آموزش و پرورش گفت: در فضای آموزش در قالب برنامه درسی ملی فرصتی که معلم بتواند برای تربیت زمینه سازی کند وجود ندارد. باید تغییرات جدی در روش‌های تربیتی ایجاد کنیم.

طراحی نظام راهنمای تحصیلی نیاز به بستر سازی فرهنگی دارد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: طراحی نظام راهنمای تحصیلی نیز انجام خواهد شد که نیاز به بسترسازی فرهنگی دارد زیرا تعیین مسیر شغلی دانش‌آموزان را در پی خواهد داشت.

۱۳ آبان یک فرصت تربیتی ممتاز برای ارتقای بصیرت دانش آموزان است

معاون پرورشی وفرهنگی وزارت آموزش و پرورش روز ۱۳ آبان را برای نظام تعلیم و تربیت یک فرصت تربیتی فوق‌العاده ممتاز و بی‌بدیل برای ارتقای بصیرت و آگاهی دانش‌آموزان در حوزه اجتماعی و سیاسی دانست.

در آموزش و پرورش به طلاب و مبلغان نیاز داریم

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: ما امروز به‌ شدت به طلاب، مبلغان و مبلغات نیاز داریم و رویکرد ما نیز استفاده از تمام ظرفیت‌های حوزه‌ علمیه است.

منزلت و معیشت معلمان با حرف به دست نمی آید

معاون پرورشی آموزش و پرورش گفت: ما حرف از تربیت می زنیم اما از پشتوانه عملی مسائل تربیتی خبری نیست. منزلت و معیشت معلمان با حرف به دست نمی آید و برنامه و پول و امکانات می خواهد. 

درس‌هایی که در کنکور جایی ندارد مورد بی‌توجهی است

معاون پرورشی آموزش و پرورش گفت: اشکال در نظام تعلیم و تربیت ماست که درس هایی که در آزمون ها و کنکور جایی ندارد، مورد توجه قرار نمی گیرند.

منشور حمایت از کالای ایرانی امضا شده است/کارویژه توسعه فرهنگ حجاب

نشست هم اندیشی جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس، قائم مقام و مدیران سازمان دانش آموری برگزار شد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved