× اخبار حاوی برچسب :

فجر96

تعداد :28
کارت شناسایی جدید ایثارگران رونمایی شد

تهران - ایرنا - کارت شناسایی جدید ایثارگران و خانواده های شهدا با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی شهیدی معاون رییس جمهوری و رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران رونمایی شد.

سلامی دوباره به آفتاب انقلاب

تهران- ایرنا- امروز مردم سراسر کشور با حضور در راهپیمایی گرامیداشت بیست و دوم بهمن ماه، به آفتاب انقلاب اسلامی، سلامی دوباره خواهند داد.

سردار سلیمانی: ملت کم‌نظیری داریم

کرمان – ایرنا- سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: ما از جنس همین مردم هستیم و از وفا، ‌ایمان و اعتقاد به اصول این ملت متحیریم؛ انسان می‌ماند چگونه می‌توان حق این ملت را ادا کرد؛ این ملت، کم‌نظیر است.

سردارشریف:امروز نوبت امتیازدادن دشمن است

سنندج - ایرنا - سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این تصور که با دشمنی قدرتمند روبرو هستیم، درست نیست گفت: امروز ما در اوج قدرت هستیم و نوبت امتیاز دادن دشمن فرا رسیده است.

حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن تیر خلاص به رویاهای دشمنان است

اهواز - ایرنا - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، تیر خلاص را بر پیکر رویاهای شوم دشمنان اسلام و ایران شلیک کردند.

مدیرعامل ستاد دیه: جوانان امروز خود را پاسدار انقلاب می دانند

تهران - ایرنا - مدیرعامل ستاد مردمی دیه کشور گفت: جوانان خود را پاسدار انقلاب می بینند و نسبت به آن علاقه دارند و اگر هم مشکلی را ببینند، آن را نقد می کنند.

رئیس قوه قضائیه: مردم، امروز یکپارچگی و وحدت را به نمایش گذاشتند

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه حضور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن را نمایش اقتدار جمهوری اسلامی، یکپارچگی و وحدت ملت ایران به همه جهانیان عنوان و تاکید کرد که این حضور پاسخ محکمی به همه توطئه های دشمنان در طول همه سال های گذشته بود.

محسنی اژه ای: هرچه آمریکا از ما عصبانی تر باشد، وحدت مردم بیشتر می شود

تهران - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه حضور مردم را سبب نشاط، امید و وحدت در مقابل دشمنان دانست و گفت: هر چقدر عصبانیت آمریکا از ما بیشتر شود، حضور مردم در صحنه های انقلاب نیز گسترده می شود.

راهپیمایی 22 بهمن ایران را از گزند دشمن بیمه کرد

خرم آباد - ایرنا - دادستان کل کشور گفت: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ایران را از گزند دشمنان بیمه کرده است.

اقتدار مردمسالاری دینی موجب ناکامی توطئه های مکرر نظام سلطه شده است

ایلام - ایرنا - معاون طرح و برنامه قوه قضائیه گفت: اقتدار مردمسالاری دینی ایران منشاء و موجب ناکامی توطئه های مکرر نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی شده است.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved