× اخبار حاوی برچسب :

فرهنگي

تعداد :18
موزه ها به «گیت وی» تجهیز شود

تهران - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور گفت: برای تامین امنیت موزه ها، نصب دستگاه «گیت وی» را به دستگاه «ایکس ری» ترجیح می دهم.

ترافیک در جاده های مازندران پرحجم و سنگین شد

ساری – ایرنا – ترافیک در محورهای ارتباطی اصلی مازندران با پایتخت کشور از ظهر امروز چهارشنبه با آغاز دور دوم سفرهای نوروزی پرحجم و سنگین شده است .

نمایش رایگان 5 فیلم کودک برای دانش آموزان همزمان با جشنواره فیلم فجر

تهران- ایرنا- پنج فیلم سینمایی کودک و نوجوان همزمان با برپایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برای دانش آموزان سراسر کشور نمایش داده می‌شود.

خط باریک قرمز، آخرین ایستگاه سریال «پس از حبس» شد

تهران- ایرنا- فیلمبرداری سریال مستند- داستانی «پس از حبس» به کارگردانی و تهیه کنندگی فرزاد خوشدست که از اواخر مهرماه در کانون اصلاح و تربیت کلید خورده بود پایان یافت.

مراسم مشترک ازدواج صدها زوج اندونزیایی؛ تشویق به ثبت قانونی ازدواج و رفع مشکل شناسنامه کودکان

کوالالامپور- ایرنا- مسئولان جاکارتا پایتخت اندونزی به منظورتشویق جوانان این کشور برای ازدواج و همچنین ثبت قانونی آن و رفع مشکل شناسنامه کودکان ، مراسم مشترکی برای ازدواج صدها زوج اندونزیایی در شب سال نو میلادی (2018) برپا کردند.

مدیر کل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش منصوب شد

تهران- ایرنا- «فرحناز مینایی پور» طی حکمی از سوی سید محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش به سمت مدیرکل امور زنان و خانواده منصوب شد.

رونمایی از «زنانی با گوشواره‌های باروتی» در سینما حقیقت

تهران- ایرنا- مستند بلند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» به کارگردانی رضا فرهمند در یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم سینما حقیقت رونمایی می‌شود.

امام جمعه نجف: زنان پیش قراول همه مسائل جامعه به شمار می روند

تهران- ایرنا- امام جمعه نجف اشرف در کمیسیون «اتحادیه جهانی زنان مسلمان» کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی گفت: امروزه زنان در همه مسائل جامعه پیش قراولند و نقش مهمی در ارزش های اسلامی دارند.


 << صفحه قبلي   [1 2 ]

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved