× اخبار حاوی برچسب :

قاچاق

تعداد :45
کشف بیش از ۱۸ تن موادمخدر در هفته گذشته/دستگیری ۳۷۰۰ قاچاقچی

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با موادمخدر از کشف بیش از ۱۸ تن موادمخدر در کشور در بازه زمانی ۲۸ تیر تا ۳ مرداد ماه خبر داد.

قاچاق خنجری بر پیکره نظام تولید است

رئیس قوه قضاییه بر لزوم حاکمیت انضباط در صیادی و صید و تداوم قاطع مبارزه با قاچاق کالا به ویژه قاچاق سازمان یافته، تاکید کرد و قاچاق را مانند خنجری بر پیکره نظام تولید خواند.

کشف یک هزار و ۵۰۰ جلد کتاب بدون مجوز چاپ در مرکز تهران

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی از کشف یک هزار ۵۰۰ جلد کتاب بدون مجوز چاپ و غیر مجاز در مرکز تهران و دستگیری یک چاپ کننده خبر داد و گفت: فرد دستگیر شده با قرار ۱۰ میلیاردی روانه زندان شد.

از توقیف محموله قاچاق ۴۵ میلیاردی در دیّر تا دستگیری سارقان سابقه‌دار

فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ابزارآلات و قطعات خودرو قاچاق به ارزش ۴۵ میلیارد ریال در شهرستان دیّر خبر داد.

توقیف ۵۰۰ خودروی متخلف در ۳ ماهه اول سال

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا عملکرد سه ماه اول سال ۹۹ این پلیس را در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، احتکار اقلام بهداشتی و…، تشریح کرد.

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان ری

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از کشف و ضبط یک میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان ری خبر داد.

عمده قاچاق تجهیزات رایانه‌ای از مبادی رسمی کشور است

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: گاهی بخشی از کالاهای قاچاق از جمله تجهیزات رایانه‌ای از مبادی رسمی با جعل برخی اسناد و مدارک وارد کشور می‌شوند.

کشف ۳ تن مواد محترقه غیرمجاز در پایتخت

سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۳ تن مواد محترقه غیر مجاز در سه عملیات مستقل خبرداد.

کشف ۶۰۰ سکه بهار آزادی توسط ماموران پلیس راه آهن

فرمانده پلیس راه آهن کشور، از کشف ۶۰۰ سکه بهار آزادی توسط مأموران پلیس راه آهن اصفهان خبر داد.

کشف کالای قاچاق از انبار یک تعاونی مسافری در ترمینال غرب

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب پایتخت از کشف لوازم و تجهیزات خودروهای سنگین و کشاورزی و اقلام دارویی قاچاق از انبار یکی از تعاونی‌های مسافربری ترمینال خبر داد.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved