× اخبار حاوی برچسب :

كميته امداد

تعداد :17
توزیع بسته‌های غذایی کمیته امداد تا پایان ماه رمضان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، از پوشش بیش از ۵۱ هزار ایتام و محسنین در ماه رمضان امسال توسط خیران خبر داد و گفت: برای ماه مبارک رمضان امسال ۱۲۸ هزار بسته غذایی از محل کمک‌های مردمی تعریف شد که بیش از نیمی از آن بین مددجویان توزیع شده و ما...

همکاری کمیته‌امداد و هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان

رئیس کمیته امداد در سومین روز از هفته هلال احمر با رئیس جمعیت هلال احمر دیدار و در خصوص امدادرسانی به هموطنان سیل زده و توسعه همکاری‌های متقابل گفت‌و گو کرد.

پرداخت کمک بلاعوض به آسیب‌دیدگان سیل اخیر در استان گلستان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از پرداخت کمک بلاعوض به مددجویان آسیب دیده از سیل اخیر خبر داد و گفت: مرحله دوم کمک بلاعوض به این مددجویان فردا پرداخت می‌شود.

پویش جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان شمال کشور

پویش جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان شمال کشور با اعلام شماره حساب و روش‌های حضوری و غیر حضوری از سوی کمیته امداد آغاز شد.

ممنوعیت جمع آوری کمک‌های مردمی غیر از طریق حساب‌های رسمی جمعیت هلال احمر و کمیته امداد

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: هر گونه جمع آوری کمک‌های مردمی توسط اشخاص و سازمان‌های معروف و شناخته شده جز از طریق جمعیت هلال احمر و کمیته امداد ممنوع است.

میانگین تسهیلات اشتغال مددجویان 17 میلیون تومان است

تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سال گذشته 136 هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد ایجاد شد که میانگین تسهیلات پرداختی به نیازمندان برای ایجاد شغل 17 میلیون تومان است.

طرح نذر اشتغال با هدف توانمندسازی مددجویان ​اجرا می شود

تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طرح نذر اشتغال با هدف ایجاد فرصت شغلی و توانمندسازی مددجویان این کمیته با استفاده از ظرفیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا می‌شود.

معوقات مددجویان به بانک ها کمتر از 2 درصد است

تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعلام اینکه این نهاد بر روند اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان نظارت دارد، گفت: معوقات بانکی خانوارهای تحت حمایت، در 10 سال گذشته کمتر از 2 درصد بوده است.

5 هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد بیمه حوادث شدند

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد با اعلام اینکه پنج هزار دانش آموز تحت حمایت در مجتمع‌ها و کانون‌های فرهنگی و تربیتی این نهاد بیمه حوادث شده اند، افزود: سرانه خسارت ناشی از فوت یا نقص عضو هر دانش‌آموز، هشت میلیون تومان...

10 درصد صنایع ‌دستی سهم طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد است

تهران- ایرنا- سرپرست مدیرکل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان این که تاکنون بیش از 58 هزار طرح اشتغال‌زایی مددجویی در زمینه صنایع‌دستی فعال شده، گفت: 10 درصد صنایع‌ دستی کشور سهم طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد است.


[2 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved