× اخبار حاوی برچسب :

مجلس شورای اسلامی

تعداد :127
پرسشی درباره واگذاری تکه‌ای از جنگل هیرکانی و دماوند

وقف بخشی از کوه دماوند به عنوان میراث طبیعی ملی و صدور سند وقفی برای ۵۶۰۰ هکتار از اراضی جنگل جهانی هیرکانی به یک شخص، این پرسش را مطرح می‌کند که مسؤولیت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در برابر میراث طبیعی که در فهرست آثار ملی ایران و یونسک...

تبریک حاجی میرزایی به ناظرین مجلس در شورای عالی اموزش وپرورش

وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی انتصاب دو نفر از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی را به‌عنوان ناظرین مجلس در شورای عالی آموزش‌وپرورش، تبریک گفت.

نامه تشکل مادران شریف به رئیس مجلس برای اجرای قوانین جمعیتی

تشکل دانشجویی مادران دانشگاه شریف طی نامه ای به رئیس مجلس، ضمن ارائه چندین پیشنهاد برای مقابله با بحران کاهش جمعیت، خواستار تسریع در اجرای قوانین جمعیتی شدند.

نهادینه کردن استفاده از ماسک در جامعه نیازمند راهکارهای فرهنگی است

معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای ترویج استفاده از ماسک توسط شهروندان افزود: نهادینه کردن استفاده از ماسک در جامعه نیازمند راهکارهای فرهنگی است.

مصوبه‌ ضدجمعیتی که با مطالبات مردمی لغو شد

در پی مطالبات عمومی در فضای مجازی و تلاش رسانه‌ها، مصوبه اخیر دولت مبنی بر پرداخت مشروط یارانه به موالید جدید، توسط نمایندگان مجلس مخالف قانون اساسی شناخته و لغو شد.

دولت به جای مانع‌تراشی برای ازدواج به تسهیل شرایط جوانان بپردازد

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به جای مانع تراشی‌ در مسیر ازدواج جوانان، شرایط تسهیل ازدواج را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

پیشنهادتبدیل مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درزمینه حجاب به قانون

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در صورتی که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب قابلیت اجرایی ندارد، پیشنهاد می‌کنیم به منظور افزایش نظارت مجلس، این مصوبه به قانون تبدیل شود.

کلاس های مجازی فرصتی برای ارتقاء کیفیت استعدادیابی

دانش آموزان و دانشجویان با رفت و آمد به محیط‌های آموزشی و قرار گرفتن در شرایط‌های مختلف، استعدادهای خود را می شناسند، اما مجازی شدن کلاس‌ها این فرصت را از آنها گرفته است.

مجلس دهم از نظر قانون گذاری و حمایت از حقوق شهروندی موفق نبود

یک وکیل دادگستری با بیان اینکه بسیاری از مصوبات مجلس دهم کارشناسی نبوده است، گفت: مجلس فعلی را نه از نظر قانون‌گذاری و نه به لحاظ حمایت و پشتیبانی از حقوق شهروندی موفق نمی‌دانم.

باید از مجلس برای احقاق حقوق شهروندان بهتر استفاده شود

یک وکیل دادگستری گفت: باید از فرصت مجلس برای احقاق حقوق شهروندان بهتر استفاده شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved