× اخبار حاوی برچسب :

مشهد

تعداد :24
دادگاه به متهمان پرونده شرکت پدیده برای معرفی و بازگرداندن اموال مهلت داد

مشهد- ایرنا- یازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده شاندیز روز پنجشنبه در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران نظام اقتصادی در دادسرای مشهد با دادن مهلت چند روزه به متهمان برای معرفی و بازگرداندن اموال این شرکت برگزار شد.

صدور ۶۰ فقره چک توسط «پهلوان»برای مقاصد خاص

مشهد- مدیرعامل وقت پدیده گفت: ۶۰ فقره چک صادر و تحویل یکی از مسئولان وقت پدیده برای مصارف خاص شده بود که در محل خودش هزینه نشده است.

تلاش دستگاه قضایی برای بازگرداندن دارایی های سهام داران پدیده

مشهد- قاضی پرونده پدیده گفت: هدف دستگاه قضائی در اینگونه پرونده‌ها، حفظ و بازگرداندن اموال و دارایی‌ها به مردم و درنهایت مجازات قانونی متهمان در راستای اجرای عدالت و دفاع از حقوق عامه است.

هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت پدیده برگزار شد

مشهد - ایرنا - هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده روز یکشنبه در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران نظام اقتصادی در دادسرای مشهد برگزار شد و کیفر خواست متهم ردیف اول پرونده در این جلسه قرائت شد.

پرونده پدیده شاندیز به دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی ارسال شد

تهران- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی از ارسال پرونده متهمان موسوم به پدیده شاندیز به دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی خبر داد.

ابتکار: برخی مشکلات زنان نتیجه سلایق تحمیلی بر جامعه است

مشهد- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: برخی گرفتاری ها و مشکلات زنان که توسط این معاونت شناسایی شده، ناشی از نگرش ها و سلایق تحمیلی بر جامعه است.

فرمانده ناجا: کاهش دو هزار نفری جانباختگان تصادفات در دستور است

مشهد- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته کاهش دو هزار نفری جانباختگان تصادف و سوانح جاده ای تا پایان امسال در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس قوه قضائیه:هیچ کس در جامعه مهدوی مایوس و ناامید نمی شود

مشهد- ایرنا- رئیس قوه‌ قضائیه گفت: جامعه اسلامی به برکت مهدویت و اعتقاد به موعود جامعه ای امیدوار است و هیچ کس در جامعه ای اینچنین ناامید و مایوس نمی شود.

ملت ایران به اظهارات آمریکا علیه سپاه پاسداران اعتنا نمی کند

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه استانی امام رضا(ع) گفت: اقدام آمریکا پیرامون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشانه شدت عصبانیت ناشی از درماندگی آنها می باشد و این در حالی است که ملت ایران هیچ اعتنا و توجهی به اینگونه اقدامات مضحک ندارد.

چهارمین دادگاه تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان برگزار شد

مشهد- ایرنا- چهارمین نشست رسیدگی به پرونده موسوم به 'تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان' روز دوشنبه با حضور متهمان، جمعی از شاکیان، وکلای مدافع و اصحاب رسانه برگزار شد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved