× اخبار حاوی برچسب :

مناطق سیل زده کشور

تعداد :39
توزیع ۵۲ کانکس و تخصیص ۵۰ میلیارد ریال برای نوسازی مدارس گلستان

مشاور وزیر آموزش‌وپرورش جزئیات اقدامات انجام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش برای مدیریت بهینه خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان گلستان را تشریح کرد.

رایزنی دوباره با وزیر علوم برای سهمیه خاص به مناطق سیل‌زده

وزیر آموزش و پرورش گفت: با وزیر علوم مجدداً صحبت کردم تا سهمیه‌ای خاص برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده بدون آنکه ظرفیت پذیرش برای سایرین کاهش یابد، اختصاص دهد.

گردهمایی برای کاهش آسیب‌های دانش آموزان در مناطق سیل زده

نخستین گردهمایی سراسری قرارگاه آموزشی اجتماعی آماج عصر امروز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

صرفنظر از اجرای برخی برنامه های تحولی به خاطر سند ۲۰۳۰

وزیر آموزش و پرورش گفت: یک جاهایی سند ۲۰۳۰ مانع پیشرفت ما می‌شود چون انگ اجرای سند ۲۰۳۰ به ما نخورد از اجرای برخی برنامه ها باز می مانیم در حالیکه برخی مفاهیم مترقی ترش را در سند تحول داریم.

۳۵۶ میلیارد تومان بودجه مورد نیاز برای بازسازی مدارس سیل‌زده

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: ۸۶ میلیارد تومان در استان گلستان، ۱۷۰ میلیارد تومان در استان لرستان و ۱۰۰ میلیارد تومان در استان خوزستان برای بازسازی مدارس نیاز است.

جوانان در مناطق سیل زده کمک‌های مؤثری داشتند

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اقدامات جوانان در هماهنگی و اعزام تیم‌های مشاوره و روانکاوی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل به خوبی انجام شد.

اشتغالزایی در مناطق سیل زده بر اساس شرایط زیست بوم باشد

یک فعال حوزه کسب و کار گفت:‌ اشتغالزایی در مناطق سیل زده باید بر اساس شرایط زیست بوم باشد و دولت نمی‌تواند بدون آموزش، وظیفه خود را تنها در اعطای وام و تسهیلات مالی خلاصه کند.

سیل در ۴ استان به ۱۴۰۰ مدرسه خسارت وارد کرد

وزیر آموزش وپرورش اعلام کرد تا مهر امسال ۱۴۰ مدرسه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه افتتاح می‌شود و همچنین سیل در ۴ استان کشور به ۱۴۰۰ مدرسه خسارت زده است.

۲۵ درصد کلاس های درس کشور خیرساز هستند

مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: از ۵۳۰ هزار کلاس درس در کشور، ۱۱۰ هزار کلاس خیرساز هستند که این آمار ۲۵ درصد کلاس‌های درس کشور را شامل می شود.

تهیه بسته فرهنگی،تربیتی ومشاوره‌ای برای دانش آموزان مناطق سیل‌زده

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابعاد اجتماعی و انسانی حاصل از سیل اخیر در کشور، از تهیه بسته فرهنگی، تربیتی و مشاوره‌ای برای دانش آموزان این مناطق خبر داد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved