× اخبار حاوی برچسب :

ناجا

تعداد :100
واکنش ناجا به ضرب و شتم یک دختر توسط پلیس در پارک

دفترسخنگوی ناجا به کلیپ منتشر شده از ضرب و شتم یک دختر توسط پلیس واکنش نشان داد.

سخنگوی نیروی انتظامی: ‏‎شاهد آرامش نسبی در بازار ارز هستیم

تهران- ایرنا- سخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد: هم اکنون شاهد آرامش نسبی در بازار ارز هستیم و در روزهای گذشته بالغ بر 80 صرافی غیرمجاز پلمب و به بیش از 70 صرافی که مدارک آنها از طریق بانک مرکزی تأیید نشده بود، فرصت و اخطار پلمب داده شد.

نحوه اجرای طرح ترافیک جدید پایتخت

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره نحوه اجرای طرح ترافیک جدید توضیحاتی ارائه کرد و گفت: فرآیند قانونی این طرح انجام شده و مصوبه شورای ترافیک شهر تهران را نیز گرفته است.

مجرمان برای ارتکاب اعمال مجرمانه نقطه امنی نخواهند داشت

تهران - ایرنا - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: با تلاش نیروی انتظامی، مجرمان هیچ نقطه امنی برای ارتکاب اعمال مجرمانه نخواهند داشت.

امنیت و آسایش جامعه وظیفه نیروی انتظامی است

سمنان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی گفت : این نیرو در خدمت نظام اسلامی و مردم است و برای امنیت، آرامش و آسایش جامعه به وظایف خود عمل می کند.

جاده های سرخ، لحظه های مرگ

تهران- ایرنا- روزانه حدود 40 نفر در جاده های کشور بر اثر تصادف کشته و 900 نفر مصدوم می شوند، جاده هایی که اگر جان داشتند از حوادثی که هر روز شاهد آن هستند، حکایت ها می گفتند.

ترافیک روان در اکثر محورهای مواصلاتی کشور

تهران - ایرنا - پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در حالی که بارش برف در ارتفاعات محور هراز مشاهده می شود، بیشتر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

ابلاغ رای بدوی محکومیت قاتل سه مامور انتظامی به اداره حقوقی پلیس

رای بدوی محکومیت قاتل سه مامور انتظامی به اداره حقوقی پلیس ابلاغ شد.

ترافیک پر حجم در جاده های شمالی

تهران-ایرنا- پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: ترافیک در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه،رشت-قزوین و آزادراه های منتهی به مشهد و قم پر حجم است.

توصیه‌هایی که جاده‌ها را برای رانندگان رام می‌کند

در آستانه آغاز آخرین موج بازگشت از سفرهای نوروزی، معاون اجتماعی پلیس پایتخت هشدارها و توصیه‌هایی را به رانندگان ارائه کرد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved