× اخبار حاوی برچسب :

ناجا

تعداد :245
دستگیری سه محتکر ماسک و الکل در تهران

سه تن که اقدام به احتکار الکل و ماسک کرده بودند، دستگیر شدند.

احتمال تمدید مهلت پرداخت اقساط مشمولان غایب

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: ممکن است تا پایان سال ٩٩ به مشمولان غایبی که بدهکار هستند و قسط‌ها را پرداخت نکرده‌اند، فرصت داده شود اما هنوز این قانون تصویب نشده است.

تدابیر بهداشتی و مراقبتی در پادگان‌ها و مراکز آموزش

معاون بهداد ناجا با بیان اینکه پادگان‌ها و مراکز آموزش، عقبه امنیتی کشور هستند، گفت: تدابیر بهداشتی و مراقبتی در این مراکز با جدیت دنبال می شود و گزارش برنامه‌های پیشگیرانه به صورت مستمر مورد رصد و ارزیابی قرار می‌گیرد.

کاهش دوره‌های اعزام به خدمت مشمولان از ۱۸ به ۱۱ دوره

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: از ابتدای سال ۹۹ به صورت آزمایشی تاریخ اعزام مشمولان به مراکز آموزش تجمیع شده و از ۱۸ دوره به ۱۱ دوره کاهش می یابد.

هیچ موردی از ابتلاء به کرونا در پادگان‌ها و سربازخانه‌ها نداشتیم

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی با بیان اینکه پادگان‌های آموزشی و درجه داری ناجا، مداوم ضدعفونی می‌شود، گفت: هیچ موردی از ابتلاء به کرونا در پادگان‌ها و سربازخانه‌ها نداشتیم.

تغییر در تاریخ اعزام مشمولان به سربازی در نیمه اول سال 99

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که تاریخ اعزام به سربازی در نیمه اول سال 99 تغییر خواهد کرد.

عرضه قلیان در تهران ممنوع شد

معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتطامی تهران بزرگ اعلام کرد که درپی احتمال شیوع ویروس کرونا، عرضه قلیان در اماکن عمومی ممنوع شده است.

تشکیل دبیرخانه کرونا در ناجا

معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا از تشکیل دبیرخانه کرونا در این معاونت، پیش بینی تمهیدات آموزشی و بهداشتی پیشگیرانه در یگان‌ها و پایانه‌های مرزی و آمادگی کامل بیمارستان‌های ناجا برای پایش بیماران مشکوک به کرونا خبر داد.

فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در اسفند 98

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه 1398هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

از مبدا جلوی تولید آلودگی هوا را بگیریم

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به ضرورت تغییر برخی دیدگاه‌ها درباره آلودگی هوا اظهارکرد: از منبع باید جلوی آلودگی را بگیریم نه بعد از سوزانده و وارد شدن صدمات به تجهیزات نیروگاه‌ها.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved