× اخبار حاوی برچسب :

ناجا

تعداد :151
تکذیب دستگیری سرمربی لیگ یکی

پلیس بین الملل نیروی انتظامی خبر دستگیری سرمربی لیگ یکی توسط اینترپل را تکذیب کرد.

باد و باران در جاده‌های 8 استان/ توصیه پلیس به زائران اربعین

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از وزش باد و بارش باران در محورهای مواصلاتی هشت استان خبر داد.

استقرار تمامی امکانات پلیس مبارزه با مواد مخدر در مرزهای سه گانه

شلمچه - جانشین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی گفت: به منظور پایش و کشف احتمالی مواد مخد، تمامی امکاناتمان در مرزهای سه گانه مستقر کردیم.

نیروی انتظامی مطابق ارزش های اسلامی با مردم برخورد کند

شهرری ـ ایرناـ تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با تاکید بر اینکه ماموران نیروی انتظامی باید به ارزش های اسلامی و اخلاقی اشراف کامل داشته باشند، گفت: برخورد این قشر خدوم و ولایتمدار با مردم باید مطابق ارزش های اسلامی و اخلاقی باشد.

3 قرارگاه پلیس در مرزهای عراق فعال شدند

تهران- ایرنا- معاون عملیات نیروی انتظامی کشور گفت: سه قرارگراه استانی در کرمانشاه، ایلام و خوزستان برای تأمین امنیت زائران اربعین فعال شدند و به مردم اطمینان می دهیم هم در مرزهای مهران، چذابه و شلمچه و هم در سراسر کشور امنیت زائران با اطمینان کامل تا...

5 هزار پلیس به زائران اربعین خدمت رسانی می کنند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی (ناجا) از خدمات رسانی بیش از پنج هزار پلیس راهور به زائران اربعین حسینی در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی کشور خبر داد.

جنایات تروریست های تکفیری امنیت غیرنظامیان را تهدید می کند

تهران- ایرنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جنایات بی شرمانه تروریست های تکفیری از واقعیات تلخی است که سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات پلید آنها موجب تهدید امنیت غیرنظامیان در گستره جهانی شده است.

شهرداری تهران در کنار نیروی انتظامی است

شهردار تهران با تاکید بر تعامل و همکاری دو طرفه میان پلیس و شهرداری تهران گفت: قطعا در همه مسائل شهرداری تهران در کنار نیروی انتظامی قرار دارد.

تمرکز بیش از حد بر آموزش در مدارس عامل آسیب‌های اجتماعی

مدیر کل مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی ناجا با اشاره به تمرکز بیش‌از حد مدارس بر آموزش و عدم توجه به بحث‌های پرورشی گفت: توجه بیش از حد به آموزش در مدارس عامل آسیب های اجتماعی متعددی است.

همیاران پلیس 19 درصد تصادفات را کاهش دادند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی (ناجا) گفت: 10 میلیون دانش آموز همیار پلیس با توجه به آموزش های فراگرفته، 19 درصد تصادفات در سطح کشور را کاهش داده اند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved