× اخبار حاوی برچسب :

ناجا

تعداد :252
مردم نسبت به کشف خودروهای سرقتی امیدوار باشند

تهران- ایرنا- معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا گفت: مردم نسبت به کشف خودروهای سرقتی امیدوار باشند و حتما سرقت خودروی خود را به مراکز ذی ربط اطلاع داده و مطمئن باشند که پلیس همه تلاش خود را برای کشف خودروهای سرقتی به کار می‌گیرد.

سوانح چهارشنبه آخر سال 50 درصد کاهش داشت

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کاهش 50 درصدی سوانح و حوادث در چهارشنبه آخر سال امسال گفت: تامین امنیت، آرامش و آسایش مردم اولویت و راهبرد پلیس در سال 98 است.

هشدارهای نوروزی پلیس فرودگاه به مسافران هوایی

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از آمادگی این پلیس در خدمت رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.

اسباب کشی در ایام نوروز با مجوز کلانتری انجام می شود

تهران- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی کشور با اشاره به تقویت واحدهای گشتی و تشدید حفاظت از اماکن و منازل خالی از سکنه، گفت: ترتیبی اتخاذ شده که جابه جایی هر گونه اثاثیه منزل و اداری با صدور مجوز از کلانتری محل صورت پذیرد.

2 جاده در کشور مسدود شد

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: دو جاده زهکلوت و جاده فرعی فنوج به رمشک در استان سیستان و بلوچستان به دلیل بارش های اخیر مسدود شد.

میزان ارز مجاز مسافران هوایی 5 هزار یورو است

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: میزان ارز مجاز همراه هر مسافر خروجی از طریق مسیرهای هوایی از کشور بدون ارایه اسناد و مجوزهای لازم، تا سقف 5هزار یورو است و مازاد بر آن نیاز به تکمیل اظهارنامه و طی تشریفات قانونی دارد.

ناجا از نقش آفرینان عرصه نظم و امنیت حمایت می کند

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی از کسانی که متعهدانه و هنرمندانه در تصمیم گیری آسیب های اجتماعی و گسترش نظم و امنیت نقش آفرین هستند، حمایت و پشتیبانی می کند.

صدا و سیما برای برنامه های ترافیکی ناجا 200 میلیارد تومان می خواهد

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: صدا و سیما برای پخش برنامه های آموزشی فرهنگی پلیس راهور در طول یک سال مبلغ 200 میلیارد تومان مطالبه می کند در حالی که ما حتی 10 میلیارد تومان هم نداریم.

پلیس در نوروز با رانندگان متخلف بدون اغماض برخورد می کند

تهران- ایرنا- معاون عملیات ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: پلیس از مردم انتظار دارد قانون را رعایت کنند و اغلب رانندگان قانونمند هستند اما با درصد کمی از رانندگان متخلف در ایام نوروز برای حفظ جان آن ها و سرنشینان خودروهایشان بدون اغماض برخورد قانون...

اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی 4 سال است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی چهار سال است بر این اساس خودروهایی که مهلت معاینه فنی آنها به اتمام رسیده است، در فرصت باقیمانده باید نسبت به تمدید آن اقدام کنند تا در ایام نوروز دچار مشک...


 << صفحه قبلي   [5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved