× اخبار حاوی برچسب :

ناجا

تعداد :252
تقویت مهارت «نه گفتن» دانش‌آموزان ازسوی پلیس

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با تأکید بر اهمیت آموزش همگانی در کنترل و مهار آسیبها به خصوص در بین جوانان و نوجوانان گفت: اجرای برنامه‌های آموزش همگانی از اولویت‌های پلیس است.

نبستن کمربند ایمنی سرنشینان عقب خودرو در جاده، جریمه دارد

تهران-ایرنا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان صندلی عقب خودرو در جاده های بین شهری اجباری است و در صورتی که پلیس این تخلف را مشاهده کند، راننده خودرو جریمه می شود.

9 محور مواصلاتی کشور مسدود شد

تهران-ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد 9 محور مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی خبر داد.

خدمت به مردم راهبرد اصلی یگان ویژه ناجا است

تهران - ایرنا - فرمانده یگاه های ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: خدمتگزاری به مردم و ارتقاء رویکرد جامعه محوری؛ راهبرد اصلی یگان ویژه ناجا است.

کنترل مرزهای مشترک مطالبه اصلی ما از عراق است

تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مطالبه اصلی ما از کشور عراق، کنترل مرزهای مشترک با ایران است.

مدیریت ترافیک با بهره گیری از فناوری نوین متحول می شود

تهران - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: برای مدیریت ترافیک باید با بهره گیری از فناوری های نوین تحول ایجاد کرد زیرا سرعت و سبقت غیرمجاز و توجه نکردن به جلو سه عامل محوری در وقوع تصادفات به شمار می آید.

کمین پلیس در جاده مورد تایید ناجا نیست

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: کمین و ضد کمین پلیس در جاده مورد تایید نیست زیرا سیاست ناجا برخورد آشکار و حضور فعال در سطح جاده ها است.

مشمولان سرباز معلم به خدمت فراخوانده شدند

تهران- ایرنا- سازمان وظیفه عمومی ناجا، همه مشمولان سرباز معلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه 1397 را به انجام خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان سرباز معلم در تیر ماه 97

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان سرباز معلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیرماه 1397 می باشند را به انجام خدمت سربازی فراخواند.

فردا چالوس و هراز به سمت تهران یکطرفه می شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به اینکه فردا تعداد زیادی از مسافران به شهرهای خود باز می‌گردند، گفت: محورهای چالوس و هراز فردا به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.


 << صفحه قبلي   [8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved