× اخبار حاوی برچسب :

ناجا

تعداد :252
کشف ۲۱۵ کیلو حشیش و تریاک در عملیات مشترک پلیسی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک سوداگر مرگ در یک عملیات مشترک و کشف ۱۰۱ کیلو و ۷۰۰ گرم حشیش و ۱۱۳ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک خبر داد.

مبارزه با فساد در همه حوزه‌ها اولویت نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی ویژگی‌های پلیس در تراز انقلاب اسلامی را تشریح کرد و گفت: امروز هدف ما مبارزه با فساد در هر حوزه‌ای است.

لزوم تردد با زنجیر چرخ در جاده‌های ۶ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از لزوم تردد با زنجیر چرخ در جاده‌های ۶ استان کشور خبر داد.

هر نیم ساعت یک نفر در کشور براثر تصادف فوت می کند

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه هر نیم ساعت یک نفر بر اثر تصادفات در کشور فوت می‌کند، بیان کرد: متاسفانه روزانه در کشور ۴۵ الی ۶۰ نفر بر اثر تصادفات جان خود را از دست می دهند.

دستگیری کلاهبرداری با 30 شاکی

رئیس کلانتری 150 تهرانسر از دستگیری یک کلاهبردار با 30 شاکی خبر داد و گفت: این فرد به بهانه کسر خلافی از شهروندان کلاهبرداری می کرد.

راه و روش سردار سلیمانی را پیشه خود می‌کنیم

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروهای مسلح کشور به خصوص پلیس که وظیفه خطیر ایجاد امنیت داخلی کشور را بر عهده دارند، راه و روش سردار سلیمانی را پیشه خود می‌کنند.

اغلب روستاهای سیل زده از حالت بحرانی خارج شده‌اند/با تمام امکانات در صدد رفع مشکلات هستیم

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه تاکنون مشکل خاص امنیتی پیش نیامده و همه همکاران در حد توان در تلاشند تا به مردم سیل زده منطقه امدادرسانی کنند، گفت: اغلب روستاها از حالت بحرانی خارج شده‌اند.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پلیس بین الملل ناجا و دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه

پلیس بین الملل ناجا و دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه به منظور ایجاد بستری مناسب برای توسعه همکاری آموزش‌های بین المللی پلیس تفاهم نامه ای امضاء کردند.

کودک گمشده به آغوش خانواده بازگشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی، گفت: با تلاش مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بیرجند، کودک گمشده به آغوش خانواده اش بازگشت.

برخورد قضایی با شرکت‌ و سازمان‌هایی که مشمولان غایب را بکار گیرند

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان غایبی که وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف نکنند، امکان اشتغال به کار توسط سازمان ها و کارگاه های دولتی و خصوصی را ندارند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved