× اخبار حاوی برچسب :

ناجا

تعداد :252
خودرو لوکس، ترفند جدید کلاهبرداران پیامکی

رئیس اداره پیشگیری مرکز تشخیص‌ و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: این بار ترفند کلاهبرداران پیامکی برنده شدن خودروی لوکس است، با این عنوان که " شما برنده یک دستگاه خودرو لوکس در نظرسنجی برنامه‌های تلویزیونی شده‌اید برای دریافت جایزه خود هزی...

بیانیه نیروی انتظامی در گرامی داشت روز ارتش

نیروی انتظامی با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت روز ارتش، این دلاورمردان را مایه عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

سردار اشتری: 29 فروردین روز بزرگداشت ایثارگری است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت گرامیداشت روز ارتش، با صدور پیامی به فرمانده ارتش گفت: 29 فروردین روز بزرگداشت ایثارگری ها و دلاورمردی های رزمندگان است.

پلمب تالاری در محدوده میدان آرژانتین

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت از پلمب تالاری در محدوده میدان آرژانتین به دلیل برگزاری مراسمات نا متعارف در آن خبر داد.

اجرای طرح گذرگاه‌های عابران در پایتخت/ کلیه دوربین‌های ترافیکی فعال هستند

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بااشاره به طرح گذرگاه‌های عابر پیاده، گفت: در این طرح پلیس در تقاطع‌های مهم و میادین مستقر خواهد شد تا نظارتی بر نحوه عبور و مرور داشته باشد.

تروریست‌های دوست‌داشتنی

بیل را روی شانه‌اش گذشته و طوری با نگرانی وارد خانه می‌شود که بیشتر شبیه فردی است که وارد خانه خودش شده باشد، نه یک درجه‌دار نظامی که از ده‌ها کیلومتر آن ورتر به «معمولان» اعزام شده است.

لزوم هماهنگی هر چه بیشتر قوه قضائیه و نیروی انتظامی

فرمانده ناجا در دیدار با رئیس قوه قضائیه گفت: نیروی انتظامی با تمام امکانات و نیرو برای تامین امنیت مناطق سیل زده به یاری مردم شتافت.

دیدار فرمانده ناجا با وزیر آموزش و پرورش

فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با وزیر آموزش و پرورش به توجه ویژه این نیرو به قشر دانش آموز اشاره و از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان این دو سازمان در هفته معلم خبرداد.

هیچ مشکل امنیتی در مناطق سیل زده وجود ندارد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: با همت و تلاش شبانه روزی سبزپوشان ناجا برای تامین نظم و امنیت، تاکنون هیچگونه مشکل امنیتی در مناطق سیل زده کشور گزارش نشده است.

کاهش حجم آب در مناطق سیل‌زده/روند کمک‌رسانی سرعت بیشتری گرفته است

  فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: پس از تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس و سایر نیروهای امدادی، حجم آب در بسیاری از مناطق سیل‌زده کاهش یافته است.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved