× اخبار حاوی برچسب :

نوروز97

تعداد :9
مردم 45 میلیون بار در نوروز به زیارت امامزادگان رفتند

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف از ثبت 45 میلیون نفر بار بازدید و زیارت نوروزی از اماکن متبرکه کشور خبر داد و گفت: همزمان با اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری چهار میلیون و 200 هزار نفر از خدمات اسکان و اماکن اقامتی در بقاع‌متبرکه و ام...

تردد جاده‌ای در شبانه روز گذشته 3.5 درصد کاهش یافت

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور بر اساس اطلاعات 2172 ترددشمار فعال در محورهای برون ‌شهری، از کاهش 3.5 درصدی رفت و آمدها در شبانه روز گذشته نسبت به روز پیش از آن خبر داد.

محدودیت های ترافیکی کشور در آستانه سیزدهم فروردین

تهران- ایرنا- برخی محدودیت های ترافیکی همزمان با روز طبیعت و پایان تعطیلات نوروزی در جاده های کشور اعمال می شود. برای نمونه، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در همه محورهای برون شهری ممنوع است.

تردد جاده‌ای در شبانه روز گذشته 1.2 درصد کاهش یافت

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور بر اساس اطلاعات 2172 ترددشمار فعال در محورهای برون ‌شهری، از کاهش 1.2 درصدی رفت و آمدها در شبانه روز گذشته نسبت به روز پیش از آن خبر داد.

25 هزار و 500 جوان، خدمات نوروزی هلال احمر را ارایه می کنند

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر گفت: در طرح های نوروزی هلال احمر 25 هزار و 500 جوان داوطلب به مسافران خدمت رسانی کردند.

معرفی 8 هزار مرکز غذایی متخلف به مراجع قضایی در نوروز امسال

تهران- ایرنا- رییس سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: در طرح ملی سلامت نوروز امسال تاکنون هشت هزار و 93 مرکز متخلف عرضه کننده غذا را به مراجع قضایی معرفی کرده ایم که یک هزار و 802 واحد پلمب شده است.

خدمات ویژه سازمان اوقاف به مردم مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در نوروز 97

تهران -ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از خدمت‌رسانی ویژه سازمان اوقاف به مردم مناطق محروم و زلزله‌زده کرمانشاه در راستای اجرای طرح آرامش بهاری خبر داد.

سمنو گلین؛ عروس خوش قدم نوروز

همدان- ایرنا- 'سمنو گلین' عروس خوش قدم نوروز، زیبا و آراسته، آیین سمنوپزان اسدآبادی های استان همدان را شادی می بخشد و سفره هفت سین را برکت می دهد.

غفلت از سنت های نوروز - علی حبیبی*

تهران - ایرنا - نوروز از جمله جشن های ایرانیان است که با خود دنیایی از سنت های پسندیده و نیکو به همراه دارد. وقتی از نوروز سخن می گویم در نگاه نخست به دید و بازدید این آیین می رسیم و از این عمل در همه ادیان به نیکی یاد می شود.

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved