× اخبار حاوی برچسب :

نوروز 97

تعداد :59
دستگیری ۳۰۸ متخلف محیط زیست در نوروز/افزایش ۱۷ درصدی آتش سوزی در تعطیلات سال نو

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از تشکیل ۱۷۹ پرونده قضایی در ایام نوروز خبر داد و گفت: ۳۰۸ متخلف محیط زیست در جریان طرح نوروزی یگان محیط زیست دستگیر و به محاکم قضایی تحویل داده شدند.

خدمت رسانی جوانان هلال احمر به ۵ میلیون مسافر نوروزی

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با توضیح در مورد اقدامات این سازمان در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، گفت: در طول اجرای طرح در ایام تعطیلات نوروز به پنج میلیون نفر از مسافران خدمت رسانی شد.

شناسایی ۱۳۰ هزار ویلای غیرمجاز

رییس جامعه هتلداران استان مازنداران از شناسایی ۱۳۰ هزار ویلا و خانه شخصی که بدون مجوز و غیرمجاز به مسافران اجاره داده می‌شوند، خبر داد.

آتش افروزی در جنگل‌ها ممنوع شود/ ضرورت کاهش خشونت نسبت به طبیعت

شاهرود - استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه رفتارهای آسیب‌رسان به محیط زیست باید فرهنگ سازی و اصلاح شود، گفت:مجلس لایحه منع روشن کردن آتش در جنگل‌های ایران را تصویب کند.

سیزده به در مهمان خوبی برای طبیعت باشیم/ اثری از خود در طبیعت به جا نگذاریم

رییس اداره محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به نکات زیست محیطی برای روز ۱۳ فروردین تاکید کرد: در این روز هیچ اثری از خود به جز رد پا در طبیعت به جای نگذاریم.

معدوم‌سازی بیش از ۱ میلیون مواد غذایی فاسد

سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به آمار کل مصدومین تعطیلات نوروز تا دوازدهم فروردین ماه، گفت: کل مصدومین ایام نوروزی ۱۷۹ هزار و ۵۵۱ نفر بوده است و ۳۹ هزار و ۹۸۴ مورد آن مربوط به حوادث ترافیکی بود. ۳۴ هزار و ۴۷۰ مصدوم ترافیکی نیز از سوی نیروهای ا...

ترافیک پرحجم در محورهای ۷ استان کشور

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد که در محورهای ۷ استان کشور از جمله گیلان،مازندران،تهران و البرز ترافیک پرحجمی جریان دارد.

امدادرسانی به ۵۴ هزار نفر در نوروز

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به عملیات امداد و نجات نوروزی سازمان هلال احمر از ٢٤ اسفند ٩٦ تا ١٣ فروردین ٩٧گفت: در این مدت ۴۷۵۸ مورد ماموریت از سویی هلال احمر انجام و به ۵۴ هزار و ۵۷۱ نفر امدادرسانی شده است.

تلاش جوانان هلال احمری برای حفظ محیط زیست در روز طبیعت

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به تلاش جوانان برای حفظ محیط زیست در روز طبیعت گفت: برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و امدادی در این روز توسط جوانان هلال احمر در سراسر کشور انجام گرفته است.

توصیه‌های محیط زیستی برای سیزده‌بدر

ایرانیان بنا به سنتی دیرینه روز سیزدهم فروردین را همراه خانواده در طبیعت می‌گذرانند. به گفته یک فعال محیط زیست در این روز باید در حفظ محیط زیست کوشا باشیم و از آلوده کردن آب‌های روان و ساکن خودداری کنیم.


[2 3 4 5 6 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved