× اخبار حاوی برچسب :

کارآفرینی

تعداد :8
زنان چهره بازار کار را تغییر می دهند؟

تهران- ایرنا- زنان ایرانی بر اساس آمار همچنان میزان مشارکت رسمی کمتری نسبت به مردان در بازار کار دارند. با این حال زنان کارآفرین موفق در جامعه اقتصادی کم شمار نیستند و برخی از موفق ترین ها در حوزه کاری خود به شمار می آیند.

تحقیقات مشترک ایران و ژاپن برای کارآفرینی زنان

مدیر اجرایی بنیاد صلح ساساکاوای ژاپن گفت: برای رصد و ارزیابی کارآفرینی زنان در ایران و ژاپن تحقیقاتی با حضور تیم مشترکی از این دو کشور انجام می شود.

گیلان میزبان اولین همایش ملی جوان کارآفرین

اولین همایش ملی جوان کارآفرین ۲۲ تا ۲۵ اردیبهشت ماه جاری در گیلان برگزار می‌شود.

مجلس پیگیر ایجاد نهضت کارآفرینی برای زنان در کشور است

عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد دانشجویان و فارغ التحصیلان را زنان تشکیل می دهند، گفت: مجلس پیگیر ایجاد نهضت کارآفرینی برای زنان در کشور است.

پرداخت وام کارآفرینی به تشکل‌های جوانان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از پرداخت وام به تشکل‌های مردم نهاد خبر داد و گفت: این وام ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون تومانی به طرح های کارآفرینی سمن‌ها پرداخت می‌شود.

استارت آپ‌های جوانان از فیلترینگ فضای مجازی آسیب ندید

معاون ساماندهی امور جوانان با اظهار امیدواری در خصوص رفع محدودیت ایجاد شده در فضای مجازی گفت: فیلترینگ انجام شده در روزهای اخیر آسیبی به استارت آپهای جوانان وارد نکرده است.

طرح سامانه تلفنی برای مشاوره کارافرینی در کارگروه اشتغال تصویب شد

مدیر کل امور بانوگفت: طرح سامانه تلفنی مشاوره کارافرینی پس از تصویب در کارگروه بانوان و خانواده و همچنین ستاد اقتصاد مقاومتی، امروز در کارگروه اشتغال به تصویب رسید.

توسعه کارآفرینی برای جوانان با رویکرد مهندسی موفقیت

نخستین همایش تخصصی «مهندسی موفقیت» با موضوع راه‌ها و تکنیک‌های موفقیت در حوزه کسب و کار فنی و مهندسی برای نسل جوان در فرهنگسرای اندیشه تهران برگزار شد.

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved