× اخبار حاوی برچسب :

کروناویروس

تعداد :204
ویدئو / درخواست اعضای کادر درمان بیمارستان کامکار قم از مردم

بیمارستان کامکار در شهر قم اصلی‌ترین مرکز رسیدگی و درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان قم است و از ابتدای شیوع این ویروس در ایران، کادر درمان این بیمارستان درگیر خدمات‌رسانی هستند. در این ویدئو پزشکان، پرستاران و دیگر اعضای کادر درمان بیمارست...

کرونا در کمین شهروندان بی‌مبالات

پیاده روهای خیابان‌های مرکزی شیراز همچنان مملو از جمعیت است؛ آدم‌هایی که جنب بیمارستان‌ها زیراندازی پهن کرده دراز کشیده‌اند، قلیان و سیگار دود می‌کنند یا به خوردن مشغولند؛ مردمانی که بی‌تفاوتی را به اوج رسانده و نه تنها خود بلکه خانواده و سایر شهروند...

نتایج تغییرات اجرای طرح ترافیک بر آلودگی هوا در تهران

مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: اعمال تغییراتی در ساعات اجرای طرح ترافیک از نیمه خرداد ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا سبب تغییراتی در آلودگی هوای تهران شده است.

ضرورت تشکیل کارگاه‌های آموزشی برای معلمان جهت تدریس آنلاین

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که قبل از شروع کلاس‌های مجازی دانش‌آموزان، باید کارگاه‌های آموزشی برای معلمان تشکیل شود تا مهارت‌های لازم جهت تدریس آنلاین را کسب کنند.

«کرونا» هزینه نگهداری از معتادان متجاهر را افزایش داد

مدیرکل توسعه درمان و پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه سرانه درمان هر فرد معتاد متجاهر در مراکز ماده ۱۶ در سال جدید حدود ۳۰ هزار تومان پیش بینی شده است، گفت: معتقدیم با توجه به شرایط کرونا، این رقم باید بیشتر شود.

اجرای ۵۰ درصدی طرح ترافیک در تهران/ تابع سیاست ستاد کرونا هستیم

معاون حمل ونقل شهرداری تهران درباره وضعیت اجرای طرح ترافیک در پایتخت توضیح داد.

ممنوعیت تجارت حیات وحش در ویتنام

مقامات ویتنام از ممنوعیت تجارت حیات وحش به منظور کنترل و مهار همه گیری بیماری خبر دادند.

صوت / با ترس کرونا چه کنیم؟

افسردگی، اضطراب، وسواس و عارضه‌ها و بیماری‌های روانی دیگری در زیر لایه کرونا پنهان شده که اگرچه در ماه‌های اخیر درباره آن سخن گفته شده، اما وقتی ما پای صحبت همکار و دوست و خانواده می‌نشینیم، انگار چیزی که این روزها بیشتر و عمیق‌تر به مردم آسیب رسانده...

استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه/تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی در استان تهران

استاندار تهران با اشاره به استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه هفته آینده از تمدید محدودیت‌های کرونایی تا یک هفته دیگر در استان تهران خبر داد.

کرونا را چگونه پشت چادرهای مسافرتی و کمپ ها بگذارید

سفر به طبیعت و کوهستان و کمپینگ یکی از کم فعالیت های کم خطر در دوران کووید-۱۹ معرفی شده است اما در چه شرایطی می توان خطر پایین این نوع فعالیت ها را تضمین کرد؟


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved