× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :26
داستان «ابراهیم و آتش» در زمانه ما

قم - ایرنا - قصه ابراهیم و آتش حقیقتی است که نشان از دلدادگی معشوق در هر عصر و زمانی دارد و این بار شهید «ابراهیم رشید» برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) با پای جان دل در آتش جنگ سوریه نهاد و با شهادت به گلستان راستین بهشت وارد شد.

مردم کشورمان الگوی مقاومت ملت های مسلمانند

قم ـ ایرنا ـ فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: امروز مردم غیور کشورمان به عنوان الگوی مقاومت برای مسلمانان منطقه و آزادیخواهان جهان مطرح شده اند.

دانش آموزان را برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی آماده می‌کنیم

قم - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان را برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی آماده می‌کنیم، گفت: کلاس‌های تربیتی، فرهنگی و آموزشی جایگزین کلاس‌های طاقت فرسا می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه: آمریکا در انزوا قرار گرفته است

قم - ایرنا - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،گفت: آمریکا در زمان کنونی در انزوا قرار گرفته است و متحدان خود را از دست می دهد، این درحالیست که ایران در قلب تحولات سیاسی منطقه و جهان قرار دارد و به هیچ وجه انزوا پذیر نیست.

لزوم ساخت 370 مخزن آب اضطراری در تهران

در روزهایی که کمبود آب و تنش آبی دغدغه اصلی بسیاری از مردم و مسئولان شده است، موضوع این هفته تهرانگردی به "آب و بازدید از چرخه مدیریت و تصفیه آب و فاضلاب" اختصاص داشت.

یک میلیون و 350 هزار نفر در نوبت تشرف به حج تمتع هستند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه امسال 85 هزار و 200 نفر به حج تمتع مشرف خواهند شد، افزود: یک میلیون و 350 هزار نفر که معمولا در سال 1385 برای تشرف به حج ثبت نام کرده اند، در نوبت اعزام قرار دارند.

فضای سبز منطقه ۲۲ نیازمند «آب»

شهردار منطقه ۲۲ ضمن هشدار نسبت به کمبود آب مورد نیاز برای فضای سبز منطقه، تاکید کرد: با توجه به میزان آب و میزان فضای سبز موجود در منطقه ۲۲ و بارگذاری جمعیتی، برای تامین آب مورد نیاز فضای سبز با مشکل جدی رو به رو هستیم که باید در این خصوص چاره اندیشی...

فتنه امروز نفوذ و استحاله نظام از درون است

قم -ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمنان اسلام برای نابودی انقلاب اسلامی به دنبال نفوذ، تعامل و استحاله نظام از درون هستند.

٧٥ درصد زندانیان غیرعمد صادرکنندگان چک هستند

تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه کشور با اشاره به رشد 25 درصدی زندانیان جرایم غیرعمد در 2 سال اخیر، گفت: 75 درصد این زندانیان، به ‌دلیل ناتوانی در پرداخت تعهدات چک، سال گذشته روانه زندان شدند.

کیخا: حداقل‌های قانونی برای حفاظت از محیط زیست کشور وجود دارد

عضو شورای عالی آب و نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که حداقل‌های قانونی برای حفاظت از محیط زیست کشور وجود دارد از اظهار غیر کارشناسانه برخی از مسئولین محیط زیست انتقاد کرد و گفت: گاهی برخوردهای غیر تخصصی باعث می‌شود نگاه مثبتی به سازمان محی...


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved